טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"מצאנו אי סדרים בגוף ההתאחדות ובמבנה ההתאחדות"


   21-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עמותות המוטוקרוס, אנדורו וסופרמוטו פרסמו מכתב חריף, עם דרישה להתפטרותו של שון בן יקר

התאחדות הכידונאים בישראל קיבלה השבוע פנייה בדרישה להתפטרותו של היו"ר, שון בן יקר. בשורת טענות קשות, שלחו שלוש העמותות - מוטוקרוס, אנדורו וסופרמוטו, מכתב שנשלח הדורש גם את פיזורו של הוועד המנהל. במוצ"ש היתה אמורה להתקיים אסיפת ועד מנהל של התאחדות, אך בעקבות החלטת העמותות איננו רואים רלוונטיות בקיום הישיבה.

במכתב עצמו כתבו נציגי העמותות: "לאור אי הסדרים בדרך קבלת ההחלטות בוועד ההתאחדות, על היועמ"ש של התאחדות להורות על הקפאת כל ההחלטות בוועד עד לבירור מלא של דרך קבלת ההחלטות. יש לציין שהעמותות מגובות בעורך דין ולא יהססו לפנות לערכאות משפטיות במטרה לגרום לכך שהתאחדות הספורט המוטורי תחזור להיות גוף המייצג את הספורטאים בענף הדו גלגלי ולא רק את העומד בראש ההתאחדות.

"מצאנו אי סדרים בגוף ההתאחדות ובמבנה ההתאחדות. העובדה שהוועד המנהל מורכב מנציגים פיקטיביים של ארגונים שאינם קיימים, ומאחר ועמותות המוטוקרוס, האינדורו והסופרמוטו מהוות את רוב הרוכבים המאוגדים, אנו מרגישים שהרוכבים מוחזקים למעשה כבני ערובה, ע"י קומץ קטן של רוכבי כביש ששמו עצמם כנציגי עמותת רפאים.

"הדור הצעיר כולו, כמאה ילדים ובני נוער, שהצטרפו לספורט המוטורי, ומהווים את עתידו של הספורט, נמצאים כולם בענפי האנדורו מוטוקרוס וסופרמוטו, ובהיעדר שימוש נכון והוגן של התקציבים לקידום מסלולים עבורם ומקומות אימון, הם נוטשים את הספורט בתסכול. כל זאת ועוד, הביאו אותנו להחלטה ברורה וחד משמעית לגבי המשך הפעילות".

"לאור כשלים שגרמו לאי פתיחת ליגות ואימונים לשנת 2017, בכל הענפים בצורה מסודרת, הוחלט פה אחד באסיפה הכללית של עמותת המוטוקרוס, שהתקיימה ב-12 לפברואר, על ביצוע הליכים מידיים של העמותה מול יו"ר ההתאחדות לשינויי המצב ועד לקיום בחירות בהתאחדות וכן הסדרת נציגות הרוכבים הפעילים והיושב בראשם. להחלטה זו שותפים גם ענף האינדורו והסופרמוטו.

"לאור האמור ועד להיענות מלאה לדרישותינו, וכן עד להתערבות משרד התרבות והספורט והרשות לנהיגה ספורטיבית בנושא, אנו דורשים שלא לבצע שום התקשרויות חדשות, או חידוש התקשרויות ישנות בנושא מסלולים או תחרויות, או כל פעילות ספורט אחרת שלצידה יעשה שימוש בכספי ההתאחדות בכלל, או בכספים המיועדים לענף המוטוקרוס, האנדורו, או הסופרטמוטו בפרט".

לסיכום נכתב: "אנו דורשים מיו"ר ההתאחדות להתפטר מתפקידו ולפזר את הוועד המנהל וליצור מצב חדש ואמיתי שייצג את רוכבי המוטוקרוס, האינדורו, הסופרמוטו, והכביש (הענפים הפעילים היום בישראל), לאחר מינויי נציגים ראויים לענפים הפעילים לקיים את הבחירות כראוי".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:28-24.