טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קורעים את השטח, לא את הכיס


   16-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מבצע חסר תקדים לאופנוע שטח איטלקי מדגם SWM RS300R במחיר הנמוך בשוק. ידיעה פרסומית

אם היה לכם חלום לאופנוע שכזה, הגיע הזמן לשלוף את הארנקים. אשל מוטורס גאה להכריז על מבצע שיימשך עד ה-25.3, ובו תציע את אופנוע השטח SWM RS300R, דגמי 2017 המיועד לרכיבת אנדורו במחיר חסר תקדים של 45,500 ש"ח בלבד.

אופנועי SWM הגיעו לארץ במהלך 2016 על ידי היבואן "אשל מוטורס", המייבא את מותג האופנועים הקוריאני יוסאנג וכן ציוד רכיבה ואביזרים ממותגים שונים.
SWM – לעבר הוסקוורנה. למרות השם הלא מוכר, לאופנועי SWM עבר והיסטוריה מרשימים ומוכרים. מפעל SWM הוא למעשה המפעל המקורי שייצר את אופנועי הוסקוורנה באיטליה. כיום, המפעל אחרי שיפוץ יסודי (שנערך בתקופה שהיה בבעלות BMW) וכולל את מרבית המהנדסים, אנשי הפיתוח וצוות ההרכבה המקורי של הוסקוורנה. האופנועים מיוצרים כולם באיטליה – כאמור במפעל המקורי אך משופץ של הוסקוורנה שנמצא בווארזה.

שרון בוחניק, מנכ"ל אשל מוטורס: "לדעתנו, ומתוך היכרותנו את הצרכים של רוכבי השטח בארץ, ההצעה המפתה ביותר הינה לדגם האנדורו - RS300R אופנוע שמיועד לענות על הצרכים של רוכבי שטח - החל מרמת כניסה לתחום ועד לרוכבים מנוסים המחפשים אופנוע שטח שיכול להכניס אותם לתוואי שטח מאתגר - ולהשאיר אותם עם תחושה שהאופנוע יכול עוד הרבה יותר".

הדגם RS300R זמין לרכיבות מבחן, נמכר בתקופה זו עם אפשרות לטרייד אין בנוסף לשנתיים אחריות במחיר מבצע של 45,500 ש"ח

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:07-24.