טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עמותת המוטוקרוס התכנסה, וקיבלה החלטות ל-2017


   14-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכבים דרשו מפגש, וקיבלו אחד שבו הוצגה תמונת המצב הלא פשוטה. כל הפרטים בפנים

אסיפת עמותת המוטוקרוס התקיימה השבוע, ומי שהגיע אליה קיבל תמונת מצב עגומה לגבי ההתנהלות של השנה האחרונה, כשהשורה התחתונה מציגה קריסה של הענף עקב ניהול כושל בהתאחדות הדו גלגלי ושיקולים זרים בוועד המנהל. הכנס התקיים לבקשת הרוכבים, שהצביעו ברגליים והגיעו בכמות מכובדת. באסיפה ניתן ע"י הוועד סקירת מצב מלאה.

לאחר שבוצע סבב התייחסויות של הרוכבים, התברר כי נכון להיום ההתאחדות לא עמדה בהתחייבותה לשנת 2016 וכן לשיתוף פעולה ושקיפות. עונת 2017 טרם החלה למרות שהעמותה העבירה לו"ז מלא בשיתוף עמותת האנדורו.

הרוכבים טוענים כי הוועד המנהל בהתאחדות מורכב מנציגים שאינם מייצגים הלכה למעשה ענפים פעילים וכפועל יוצא: החלטות, הצבעות ובחירת יו"ר תמיד יקבלו רוב שאינו מייצג את דעת הספורטאים אלא בעלי אינטרסים זרים. מצב זה גורר את ההתאחדות לאי שימת המשאבים והתקציבים במקומות הנכונים לרוב הספורטאים הפעילים. אותם נציגים שמרכיבים את הוועד גם לא מחזיקים יכולות ביצוע ניהול ומנהיגות.

ההחלטות המרכזיות שהתקבלו היו שיתוף פעולה מלא עם עמותת הסופרמוטו המקורית ועמותת האנדורו, בקשה מיידית כתובה ומנומקת בליווי עורך דין לשינויי תקנון ההתאחדות ופיטור הנציגים שאינם ראויים ומינויי וועד מנהל ראוי וייצוגי.

מאחר ויו"ר ההתאחדות הוא שהוביל בשנתיים האחרונות ואיפשר סיטואציה זו, הוחלט לבקש ממנו לפרוש מתפקידו, ולפזר את הוועד ויקיים בחירות פתוחות לכלל הספורטאים הפעילים. עמותת המוטוקרוס תדרוש לא לעשות שום שימוש בכספים שמיועדים לענף זה. כמו כן דרשו שלא לבצע השקעות או התחייבויות כספיות שקשורות בענף זה כדי לשמור לה את זכות השימוש בכסף זה במהלך שנת 2017 עם פתרון הבעיה וניקויי האורוות. במידת הצורך העמותה תגבה את דרישותיה ובקשותיה במכתב משפטי מגובש ובו דרישה מהיועץ המשפטי של הרשות להתערב בהרמת המסך מעל ההתאחדות.

מטרת העמותה היא קידום ענף המוטוקרוס:
א. ליגה מסודרת של 8 סבבים עם קהל ותקשורת.
ב. פתיחת מסלולים נוספים.
ג. הקלה ברכישת כלים תחרותיים.
ד. קידום הילדים והנוער.

צילום: רונן טופלברגתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:32-24.