טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סיכום סבב מס' 6, ארלינגטון טקסס, באליפות הסופרקרוס האמריקאית.


   13-02-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טומאק עם בעיות, דאנג'י לא בקצב של ניצחון וב-250 מערב יוצאים לפגרה לאחר מרוץ מכריע. טל דשא מתמוגג

250 מערב:

שיין מקלרף פותח חזק ולוקח את ההולשוט, כאשר ג'סטין היל שני, אוסטין פורקנר שלישי דקוייטיס רביעי ואוברסון חמישי. מרטינז מגיע לואברסון ועובר אותו. ארון פלסינג'ר פתח לא טוב ומצא עצמו במקום ה-12 אך תוך כמה הקפות הוא מצמצם את כל הפערים ויושב על הזנב של מרטינז במקום הרביעי, עובר אותו ונהנה מכל רגע תוך כדי סטייל רכיבה שמזכיר מאוד את אילי טומאק כולל קטעים בהם הוא תופר את הבאמפים בווילי מרשים ונראה שדווקא היום הוא בקצב של ניצחון.

פלסינג'ר מגיע לדקוייטיס ועובר גם אותו, אך כעת הוא צריך לצמצם לא פחות מ-7 שניות עד לפורקנר - משימה בלתי אפשרית. מקלרף מוביל בבטחה ונראה כמנצח בטוח עד ש... האופנוע שלו מחליט שדי לו ומכריח את מקלרף לצאת מהמסלול רק בשביל לחזור ולנסות לקבל כמה נקודות בקצב איטי כאשר המרוויח הגדול הוא היל אשר מנצח את המרוץ הרביעי שלו ברציפות העונה ועל הדרך מביא את הפער בינו לבין מקלרף ללא פחות מ-25 נקודות, מה שלאחר המרוץ הבא בעוד כחודש יביא לו את כתר האליפות כמעט בוודאות, דווקא כאשר מקלרף רוכב כמו אלוף אמיתי בפוטנציה.

את המקום השני לקח אוסטין פורקנר שלוקח את הפודיום השני שלו העונה ושוב פעם מתקדם עוד צעד אחד קדימה ובמקום השלישי לא אחר מאשר פלסינג'ר עם דקוייטיס רביעי ורירדום חמישי. בשבוע הבא יגיעו למסלול חיות ה-250 מזרח ואליפות חדשה תפתח לה.

450

זינוק מעולה של קופר ווב שלוקח את ההולשוט ו.. המרוץ מופסק. ג'סטין ברייטון מתרסק ולאחר כמה דק' הוחלט להזניק את המרוץ מחדש. זינוק מחודש ומרווין מוסקין לוקח את ההולשוט לפני ג'סטין בוגל , קופר ווב וטרי כנארד שחוזר לעניינים לאט לאט לאחר פציעה וקול סילי שסוגר את החמישייה. דאנג'י פותח גרוע והוא 13 בסך הכל, אך מיד נכנס לעניינים ומתחיל לעקוף רוכבים כאשר איליי טומאק גם הוא פתח לא טוב, אך מהר מאוד מגיע לחמישייה הראשונה.

סילי עובר את כנארד בזמן שווב עובר את בוגל ועולה למקום השני, כאשר סילי עצמו גם מתיישב מיד על הזנב של בוגל ועובר אותו בלי יותר מדי בעיות כאשר טומאק עצמו כבר על הזנב של כנארד במקום החמישי, כך שבגדול הטרפת חוגגת. בוגל רוכב מהר ומרשים ומחזיק את טומאק לא מעט זמן מאחוריו, משהו שאף אחד לא מצליח לעשות כאשר טומאק בגרוב שלו ובכל זאת העקיפה מגיעה, בוגל מנסה לחזור ולהקדים את טומאק, אך טומאק מהיר וטוב ממנו.

מאחוריהם דאנג'י הולך ועוקף עוד ועוד רוכבים במטרה לצמצם כמה שיותר את הפערים ביום קשה שכזה, הוא לא יודע את זה אך היום שלו הולך להשתפר ובגדול. טומאק על הזנב של ווב שמאבד גם את המקום השלישי לטומאק וגם את הרביעי לאנדרסון לאחר תקר, כן כן, תקר בגלגל האחורי שמכריח אותו לחזור לרחבת הטיפולים ולהחליף גלגל אך לא כאן נגמר הבלאגן במרוץ.

טומאק, כמו טומאק, עף חזק מדי, מתרסק לאחר טריפל. מרים את האופנוע וחוזר חזרה לרחבת הטיפולים שם חותכים (!) לו את צינור הברקס הקדמי שכנראה נתפס והוא חוזר להתחרות בלי ברקס קדמי בכדי להציל כמה שיותר נקודות, אם יצליח וכמו שאתם מבינים המרוויח הגדול של הלילה הוא ריאן דאנג'י שמערב חמוץ כמו לימון הצליח להוציא לימונים.

דין ווילסון, שקיבל את ההוסקוורנה הרשמית השניה על הגריד, נמצא במקום הרביעי והוא מעכב את דאנג'י שמצידו לא מצליח לעבור אותו בקלות. מוסקין עדיין מוביל את המרוץ. דאנג'י מוצא פירצה לאחר לפחות חמש הקפות, אם לא יותר, ועובר את ווילסון. מוסקין מנצח את המרוץ הראשון בקריירת ה-450 שלו שגם מביא אותו למקום השני באליפות כאשר קול סילי שני עקבי ולמעשה הולך ומשתפר אפילו העונה, אנדרסון שלישי, דאנג'י רביעי, לראשונה מזה הרבה זמן ללא פודיום, ודין ווילסון חמישי.

מדהים איך תמיד אילי טומאק נופל לאותו הפח שלו עצמו לאחר שמוצא את הגרוב שלו, וחבל, וכעת הוא נושר למקום הרביעי באליפות לאחר שהיה כבר שני, אך לא פחות גרוע מכך הוא עם הפרש עצום של 29 נקודות. יש לו עוד 11 מרוצים לנסות ולכפר על הבלאגן של היום ואם יש רוכב שיכול לפחות לנסות זה אילי טומאק, מצד שני מוסקין עולה למקום השני עם הפרש של 18 נקודות בסך הכל מדאנג'י כך שהכל עוד פתוח לחלוטין במיחד לאור הכמה מרוצים הלא מוצלחים של האלוף שנראה פחות אגרסיבי ומהיר ממה שראינו אותו בשנים האחרונות, מה שמבטיח שהולך להיות מעניין.

250 מערב תוצאות:
1. ג'סטין היל
2. אוסטין פורקנר
3. ארון פלסינג'ר
4. ג'יימס דקוייטיס
5. דן רירדום

450 תוצאות:
1. מרווין מוסקין
2. קול סילי
3. ג'ייסון אנדרסון
4. ריאן דאנג'י
5. דין ווילסון

אליפות לאחר 6 סבבים:

250 מערב:
1. ג'סטין היל- (קאוואסאקי) 138 נק'
2. ארון פלסינג'ר-(ימאהה) 117 נק'
3. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 113 נק'
4. מרטין דבאלוס- (הוסקוורנה) 106 נק'
5. ג'יימס דקוייטיס- ( הונדה) 91 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:21-24.