טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רגע לפני הפגרה


   10-02-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב השישי באליפות הסופרקרוס האמריקאית ייערך בארלינגטון, כשהרבה מאוד קרבות מצפים לנו כדי לדעת מי יכול לצאת לחופשה הקטנה קצת יותר רגוע

אליפות ה-250 מערב מגיעה למירוץ האחרון לבינתיים והקרב על מי יסיים את החלק הראשון של העונה עם המספר האדום הוא בין היל למקלרף, הקרב הפעם הוא על ההובלה המנטלית כאשר יוצאים לפגרה.

250 מערב

אליפות המערב העונה פתוחה עדיין לחלוטין כאשר רק נקודה מפרידה בין ג'סטין היל שמוביל את האליפות לבין שיין מקלרף. מקלרף חייב לנצח את היל הפעם בכדי לקחת בחזרה את הובלת האליפות ולתת את הניצחון השלישי שלו העונה שישווה את מספר הניצחונות של היל, אך מאחוריהם ישנם רוכבים דוגמת אוסטין פורקנר וארון פלסינג'ר שמחפשים גם הם לצאת לפגרה עם יתרון מנטלי ועוד כמה נקודות חשובות במאבק על האליפות כך שהטרוף הולך לחגוג הפעם.

450
ריאן דאנג'י ואילי טומאק. איזה שני רוכבים ענקיים וכעת הקרב על האליפות מתחיל לקבל צורה ברורה כאשר טומאק לוקח את הנצחון השני שלו ברציפות והשני בעונה ולמרות שלדאנג'י יש פער נוח מאוד של 17 נקודות הפער הזה עלול להצטמצם מאוד מהר אם טומאק ימשיך בפורמה המצוינת שלו. הבעיה של טומאק תמיד היתה פציעות וכעת הוא רוכב מדהים, בשיאו וכבר כמה שנים לא ראינו אותו כך, בטח לא מאז שעבר לקאוואסאקי בעונה הקודמת הלא מוצלחת שעברה עליו.

טומאק נראה חד, אגרסיבי ומהיר בטרוף, אין ספק שמצא את המוג'ו שלו והוא נהנה מכל רגע באוקלנד כאשר הוא מרים גלגלים, דופק וויפים וסקראבים חופשי ועל הדרך הרבה יותר מהיר מדאנג'י ומכל אחד אחר על המסלול. העניין הוא שבאמת טומאק חייב להיות עקבי מכיוון שלמרות הניצחון השני שלו ברציפות גם כאן דאנג'י היה סיים על הפודיום, במקום השני ליתר דיוק והפסיד רק 3 נקודות אליפות לטומאק ומשאיר לו הרבה משחק במרוצים הקרובים וכמובן שלא תהיה זו הפתעה אם דאנג'י גם ינצח את המרוץ ויחזיר את טומאק אל קרקע המציאות.

מי שעוד מתקדם קדימה בצעדי ענק הוא קופר ווב, שלמרות חוסר היציבות שלו עד כה העונה הביא את הפודיום הראשון שלו בקטגוריה והראה מהירות עקבית לאורך כל המירוץ, מה שמעיד על שיפור עצום ברכיבה שלו, במרוצים הקרובים נראה אם יוכל להגביר את הקצב עוד קצת וגם להתמודד על הניצחון. במקום הרביעי סיים ג'ייסון אנדרסון, שבינתיים לא מצליח להוציא כלום מעצמו העונה וזה כבר מתחיל להיות מוגזם לרוכב שאמור להתמודד על כתר האליפות.

חמישי סיים קול סילי, שלא מצופה ממנו להתמודד על כתר האליפות ולכן כל הסיומות שלו העונה בתוך החמישייה הראשונה הם מעולים ומראים שהוא בעניינים, הכל עניין של ציפיות ופרספקטיבה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:07-24.