טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דאנג'י, ממש פה מאחוריך


   07-02-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיכום סבב מס' 5, אוקלנד ,באליפות הסופרקרוס האמריקאית. החוויה שחיכתה לנו שם רק נתנה לנו טעימה לקראת המשך העונה

טרוף חושים, היוצרות מתהפכות וכעת אין ספק כי הרוכב הבא לאיים על ריאן דאנג'י הוא אילי טומאק שנמצא בפורמה מצויינת.

250 מערב

מרטין דבאלוס מזנק מעולה ולוקח את ההולשוט, כאשר אוסטין פורקנר מתרסק ומוריד עימו המון רוכבים שמצטברים לערימה לא קטנה, בזמן שפורקנר עצמו גם נדרס על ידי אחד מהרוכבים, לא נעים לראות רוכב מקופל בתנוחת עובר. ג'סטין היל לא מבזבז זמן ועובר את דבאלוס כאשר מקלרף ודקוייטיס לא רחוק מאחור כאשר דקוייטיס מגלה מהירות מרשימה ותוקף את מקלרף שבסופו של דבר יקח מדקוייטיס את המקום בחזרה.

ג'סטין היל הגיע חולה לתחרות, אבל זה לא מפריע לו לתת בגז ולהתרסק לאחר שפגע עם רגלית הרוכב בחתיכת עץ (!?) שלא ברור מה עשתה שם, אך הפער שלו מדבאלוס כל כך גדול שהוא מספיק לחזור לאופנוע ולמרוץ עוד במקום הראשון, באמת רכיבה מעולה.

היל מנצח את המרוץ השלישי שלו העונה שהוא גם השלישי ברצף והחמישי בקריירה כולה וגם לוקח את ההובלה בטבלת האליפות כאשר דבאלוס מסיים שני ומקלרף שלישי בערב די מבאס עבורו.

450

ג'ייסון אנדרסון וקופר ווב היו הכי מהירים במקצי הדרוג.

וינס פריזי לוקח את ההולשוט ואויבו המר ג'ייסון אנדרסון מאחוריו במקום השני כאשר דאנג'י שלישי ומיד לוקח את ההובלה בהחלטיות כאשר פריזי נושר וכעת אנדרסון שני , ווב שלישי, מילספס רביעי וקול סילי חמישי בזמן שטומאק התבחבש בפתיחת המרוץ והוא עשות בסגירת פערים ועקיפות מרובות.

קול סילי עובר את מילספס ומלפניהם קופר ווב עובר את אנדרסון ומתחיל לרדוף אחרי דאנג'י שמצידו מגביר את הקצב ומתחיל לפתוח פער קטן אך משמעותי. סילי מגיע לאנדרסון, אך מאחוריו נמצא כעת טומאק שעבר את מילספס וסילי מזדרז לעבור את אנדרסון תוך כדי שקוע לו על המזלג האחורי איזה חוט מסס"ל כלשהו, אך זה לא מפריע לו לתת בגז.

טומאק על הזנב של אנדרסון, מנסה לעקוף, כמעט מתרסק, מציל את האופנוע ועף קדימה לעברו של אנדרסון שמצידו לא מקשה על טומאק יותר מדי והוא כבר צמוד לסילי שמנסה אך לא יכול לרכיבה האגרסיבית ומהירה של טומאק שפשוט עף קדימה לעברו של קופר ווב, טומאק לוהט כמו שלא ראינו אותו מאז שעבר לקאוואסאקי! לטומאק יש 7 שניות שצריכות להצטמצם בכדי שיוכל לעבור את ווב והוא תופר אותן בחמש הקפות תוך כדי שהוא הכי מהיר על המסלול.

טומאק יוצא להתקפה על ווב בקטע הבאמפים, לא מצליח, ווב מגביר את הקצב כאשר טומאק נכנס לעקיפה, הם כמעט ונוגעים אחד בשני, מתחזרים על הגז וטומאק משלים עקיפה, אך ווב מחזיר לו עקיפה פסיכית ושאפתנית שגם מצליחה, עד שארבע פניות מאוחר יותר ווב עושה פאשלה קטנה ומשלים עם המקום השלישי. אין ספק שווב מצוייד בשק גבריות גדול מאוד, אך זה לא מספיק עבור טומאק המנוסה הרבה יותר ממנו.

טומאק נהנה מכל רגע, מרים פה גלגל ושם דופק פוזה בקפיצה, עושה חיים ורוכב מהר בטרוף, מצמם פער של 3.5 שניות מריאן דאנג'י בקצב מסחרר. טומאק על הנב של דאנג'י וכמו חיית טרף יושב עליו, מלחיץ ומראה פה גלגל ושם גלגל עד שבום, דופק עקיפה בנונשלנטיות ורואים שהפסיכי הקטן בראש של טומאק משתולל שם, הוא נהנה מכל רגע והקהל מגיב בתרואות רמות עד לרגע הנצחון המיוחל, השני שלו העונה והשני ברצף, אך טומאק עוד צריך להראות עקביות והמנעות מפציעות אם הוא רוצה באמת לאיים על דאנג'י לאורך כל העונה.

דאנג'י מסיים שני , ווב שלישי עם פודיום ראשון בקטגוריה וגם לעונה זו מן הסתם והוא הולך ונהיה יותר ויותר מהיר משבת לשבת.

תוצאות:

250 מערב:
1. ג'סטין היל
2. מרטין דבאלוס
3. שיין מקלרף
4. ג'יימס דקוייטיס
5. פיל ניקולטי

450:
1. אילי טומאק
2. ריאן דאנג'י
3. קופר ווב
4. ג'ייסון אנדרסון
5. קול סילי

אליפות לאחר 5 סבבים:
250 מערב:

1. ג'סטין היל- (קאוואסאקי) 113 נק'
2. שיין מקלרף – (ק.ט.מ.) 112 נק'
3. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 97 נק'
4. מרטין דבאלוס- (הוסקוורנה) 92 נק'
5. ג'יימס דקוייטיס- (הונדה) 73 נק'

450
1. ריאן דאנג'י-(ק.ט.מ.) 111 נק'
2. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 94 נק'
3. מארוין מוסקין- (ק.ט.מ) 86 נק'
4. קול סילי- (הונדה) 85 נק'
5. דייבי מילספס- (ק.ט.מ) 70 נקתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:06-24.