טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אצטדיון טדי מלא


   14-12-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טדי בלאזוסיאק רשם את הניצחון האחרון שלו בקריירה, במירוץ האחרון שלו והזכיר עד כמה הוא הגדול מכולם בתחום הסופראנדורו. אנחנו נתגעגע

הרוכב הגדול ביותר בתולדות הסופראנדורו, טדי בלאזוסיאק, הצליח לסיים בסטייל את קריירת הרכיבה המרשימה שלו, עם ניצחון אדיר, במירוץ הכי חשוב שלו - בפולין. במקום השני הגיע האקר, והיישר מה-ROOF OF AFRICA הגיע אלפרדו גומז.

"אני באמת חסר מילים. זה היה לילה מלא ברגש", אמר בלאזוסיאק, "לסיים את הקריירה שלי עם ניצחון כזה, זה בלתי נתפס. אין לי מספיק מילים להודות לכולם על תמיכתם במשך השנים. תודה רבה לכולם". במירוץ הפתיחה היוקרתי, בלאזוסיאק שם את כולם מאחור, והצליח להעלות את השמחה מעל ראש המעריצים, שמילאו את האצטדיון המטורף הזה וקבעו שיא לאירוע מוטורי בפולין.

הפולני הגיע מפוקס מההתחלה, ולא זכה ליותר מדי ויתורים משאר הרוכבים מסביבו. הוא בא מוכן, ונראה היה עליו שהוא מתרגש בהתחלה, אבל ברגע שהמירוץ החל, הוא פשוט חזר להיות טדי הגדול, זה שכל רוכב סופראנדורו חלם לגדול עליו, ופירק את המסלול. נכון, היתה נפילה אחת, אבל בסופו של דבר, הערב הזה הסתיים בדיוק כמו שהוא היה צריך להסתיים, עם סוף מהאגדות."הספורט הזה הוא הכל בשבילי. הוא נתן לי כל כך הרבה. כל כך מדהים לנצח כאן, במולדת שלי, זה משהו שאי אפשר לתאר במילים". קולטון האקר, הסגן, שרצה להשיג את הניצחון העשירי שלו ברציפות בסבב, לא לקח קשה את ההפסד ואמר: "זה היה הלילה של טדי. זה משהו שהוא פשוט על אנושי. אני לא מרוצה מאיך שרכבתי. נתתי הכל הערב, אבל טדי היה פשוט גדול. אני מוריד את הכובע. מגיע לו לסיים את הקריירה בניצחון שכזה".

"באתי לכאן מהאקסטרים אנדורו באפריקה, ובאתי אפילו בלי ציפיות. אני שמח מאוד שבסופו של דבר זה עבד גם לטובתי. כעת אני רוצה להגיע לתחרות הבאה בגרמניה. אבל עם כל הכבוד לי, ברכות לטדי. הוא פשוט המלך".

צילום: enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:58-24.