טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הפולני הכובש: טדי בלאזוסיאק פורש


   04-12-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תודה על הכל: התארים, האופי, הווינריות, וכמובן - הנצחונות הבלתי נשכחים. אחד הרוכבים הגדולים ביותר של הסופראנדורו החליט שדי, וכעת מתחילה חגיגת הפרידה

טדי בלאזוסיאק הודיע כי הוא ירכב את המירוץ האחרון בקריירה שלו בסיבוב הפתיחה של אליפות העולם בסופראנדורו בפולין. רוכב האנדורוקרוס הגדול ביותר של זמננו, עם חמישה כתרי אליפות ושש אליפויות עולם, החליט לתלות את מגפי המירוץ המקצועיים שלו.

"אני חושב על זה במשך זמן רב, אמר הפולני, "תמיד אמרתי לעצמי שאני אעשה זאת בצורה חלקה ואפרד יפה. זאת לא החלטה שקיבלתי בקלות, אבל הייתי חייב לעשות אותה. בסופו של דבר אני שמח מאוד שככה החלטתי", אמר.

"הייתי כבר בכל מירוץ שבו רציתי להשתתף, טיילתי מסביב לעולם במשך זמן רב, הגעתי הכי גבוה שיכולתי וצברתי זכרונות מדהימים. אני אסיר תודה על כך, וכל רגע כזה נראה לי משמעותי, ובטוח שיהיה יותר משמעותי אחרי שאעכל את זה", הוסיף הפולני: "תודה לאנשי KTM על האמונה לאורך כל השנים בי. זה לא משהו מובן מאליו, ועכשיו הגיע הזמן להודות לכולם ולהמשיך הלאה".

סטפן פיירר, מנכ"ל KTM, אמר: "היה לנו ברור מהרגע שטדי לקח את הניצחון המדהים בארצברג 2007, שהוא רוכב מאוד מיוחד ומוכשר. זאת היתה זכות עבורינו ובשבילנו להיות באותו הצוות בו הוא היה, ופרט לכך שמדובר באדם מדהים, הוא גם שגריר מצוין של המותג שלנו. אנחנו מודים לו על כל השנים הארוכות ורגעי האושר".

אלכס דורינגר אמר: "טדי הוא אלוף אמיתי, שעזר לשים את האקסטרים אנדורו על המפה. הוא נתן לנו כמעט עשור של הנאה ותחרויות מרתקות, והוא תמיד יישאר חלק מהמשפחה הזאת", הוסיף.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:58-24.