טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אמריקה זה כאן


   21-11-2016, דור מזרחי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:דור מזרחי, אביב פרידמן

מועדון ברנאאוט ישראל קיים מפגש בסוף השבוע האחרון, כשהפעם הצטרפו גם כמה חברים שהפכו לאירוע של 1000 איש. דור מזרחי מתמוגג

בזמן האחרון ארצות הברית היתה בכותרות, בעיקר בגלל בחירתו של דונלד טראמפ לנשיאות. אבל בסוף השבוע האחרון התקיים מפגש, שסביר להניח שמעניין אתכם קצת יותר מעלילותיו של טראמפ - תכירו את מועדון "ברנאאוט ישראל" (Burnout Car Club).

ברנאאוט ישראל הוא מועדון חברים שמאגד סביבו בעלי רכבים אמריקאים החל משנות ה-50 ועד לחדשים ביותר. החברים במועדון נפגשים במפגשי חברים שבועיים, טיולים, התארחויות באירועים ומפגשים של מועדונים אחרים והשתתפות בתערוכות שונות בכל רחבי בארץ. במהלך המפגשים מקיים המועדון השקות וקבלות פנים לחברים חדשים ופעילויות מגוונות, כשבכל שבת שלישית של חודש קלנדרי, המועדון מקיים את מפגש הבית ולרוב מארחים מועדוני רכב נוספים ובכך נוצר מפגש ענק.

בשבת האחרונה התקיים מפגש של מועדון ברנאאוט ביחד עם מועדון "סונומה ישראל" ו"ההארליסטים" וחבריהם ובכך נוצר מפגש מסוגנן שבו שמענו מנועים עוצמתיים,רכבים צבעוניים, אגזוזים רועשים בקיצור ולעניין אמריקה פול פאואר. למפגש הגיעו כ-200 רכבים אמריקאים מכל הסוגים, צבעים, שנים וכל מה שרק תחשבו עליו, כמו כן הגיעו עוד הרבה אורחים למפגש עם מכוניות גרמניות ויפניות. בסה"כ הגיעו לאירוע 1000 אנשים שהתרשמו והצטלמו עם המכוניות המיוחדות.

אז בפעם הבאה, גם אתם מוזמנים, והכי חשוב, התרבות המוטורית בארץ הולכת ומתרחבת.

תוכלו לעקוב אחרי המועדון בפייסבוק תחת החיפוש: מועדון ברנאאוט ישראל Burnout Car Club.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:37-24.