טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חגיגת האנדורוקרוס מגיעה לאונטריו


   18-11-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב האחרון של העונה יהיה ככל הנראה גם חגיגת האליפות של האקר. האם הבלתי ייאמן עוד לפנינו?

אליפות האנדורקרוס תגיע בסוף השבוע הקרוב לאונטריו, קליפורניה, כשקולטון האקר על סף התואר הראשון שלו באנדורו AMA. רוכב הסקוורנה נכנס אל היישורת האחרונה בהחלט, עם 14 נקודות יתרון מעל קודי ווב, של KTM, ורק צריך לסיים במקום ה-17, כדי לחגוג על קו הסיום.

האקר רשם חמישה נצחונות ופעמיים סיים במקום השני עד כה ב-2016, אבל לכו תדע מה יכול לקרות במירוץ מטורף שכזה. ווב, שדולק אחריו, רשם העונה שני נצחונות, ארבע פעמים סיים במקום השני, וגם במקום השלישי. אם הוא יעשה את הבלתי ייאמן, זה יקרה בפעם השלישית.

הקרב על המקום השלישי מעורר גם הוא עניין, כשמייק בראון (הסקוורנה), לוטש את העיניים לכיוון, כשהוא מוביל בחמש נקודות על טראמיין (KTM). באליפות היצרניות, דווקא KTM מוליכה בינתיים את התחרות, אבל הסקוורנה ממש לא מתכוונת לוותר עדיין, כשההפרש בין השתיים עומד על 10 נקודות.

כזכןר, הסיבוב הלפני אחרון של אליפות האנדורו קרוס לשנת 2016, התקיים במרכז פורד, שבאיידהו, ושם נקע כי קולטון האקר הוא המנצח הגדול, כשאחריו, למרות שתי נפילות קשוחות מאוד, הגיע קודי ווב. התחרות, שהיתה פרועה ויוצאת דופן אפילו עבורנו, היוותה מרדף קשוח בין שני פייטרים. נכון, הסיפור כמעט וגמור, אבל אתם מכירים את המשפט כזה שזה לא גמור עד שהגברת הזקנה שרה?

ובכן, היא כבר מחממת את הקול וממש עומדת להתחיל. אפילו קייל ברדמונד, שסיים בסופו של דבר במקום השלישי, הוביל במשך מספר סיבובים באירוע המרכזי, עד שבסופו של דבר אכל אבק משני הסופרסטארים, שהמשיכו את המלחמה ביניהם.

ווב, האקר וגראפונדר היו אלה שזכו במקומות הראשונים בסיבובים הראשונים, כשמייק בראון מתרסק ממש על קו הסיום. האקר הרוויח נקודת בונוס על שעבר בזמן המהיר ביותר וגם באירוע המרכזי הוא לא הוריד את הרגל מהגז. רוכב ההסקוורנה לקח את ההולשוט, בעוד שווב צונח בצורה חזקה ורק במזל לא נדרס על ידי שאר הרוכבים. האקר המשיך לתת בראש, וכבר היה נדמה שהוא הולך לסיים את זה בצורה קלה, הוא אז גם הוא הסתבך.

האקר אמר בסיום: "קיבלתי את ההולשוט ורכבתי ממש טוב, אבל אחרי שש ההקפות הראשונות נתקעתי. ראיתי שקודי גם כן התרסק כמה פעמים, ושהוא מדורג למטה, ועדיין הצלחתי להשיג אותו. זה התיש אותי, אבל בסופו של דבר הצלחתי לעשות את זה".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:05-24.