טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עיר האורות והמירוצים


   16-11-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מירוץ פאריז ניפק לנו תוצאות נהדרות, ותצוגות שגורמות לנו לרצות להגיע כמה שיותר מהר לאירופה

אחרי שני לילות בסטאד מרואה בפריז, קיבלנו את מנת המירוצים שלנו בתקופת האוף סיזן אותה אנחנו חווים כרגע. האירוע בצרפת הפך להיות מזמן אחד מהמירוצים המעניינים ביותר שיש בתקופה הזאת, כשהשנה לאוהדים גם היתה סיבה גדולה מאוד לחגיגה, בעקבות זהות המנצח. מארווין מוסקוין הגיע חד מאוד מתחילת האירוע, רכב כמעט בלי טעויות ואפילו הלהיב את הקהל עם קפיצה נהדרת בסיום. האירוע, שהתקיים באצטדיון הכדורגל בליל.

במירוץ הראשון ניצח מארווין מוסקוין, שהצליח לתסכל את ג'סטין בארשיה, פעמיים. האמריקאי סיים פעמיים שני וצפה כמו כולם בקרב על המקום השלישי, בו התחרו מלקולם סטיוארט, שניצח את המירוץ הראשון, אבל ראה את כריסיטאן קרייג מסיים במירוץ השני במקום השלישי. אגב, בעקבות העובדה שסטיוארט סיים במקום השישי במירוץ השני וקרייג סיים חמישי במירוץ הראשון, נתנה לאחרון את המקום האחרון על הפודיום.

למרות שמוסקוין הוא בכלל מהעיר ברסי, הוא עדיין זכה ליופי של עידוד מהקהל. בשילוב עם קרייג, שקיבל הזמנה אך ורק בגלל הפופולריות שלו, נתן הופעה שלא ישכחו הרבה מאוד זמן. קרייג נראה נינוח מאוד על ה-XRF450R הונדה, ועשה עבודה יוצאת מן הכלל. היה מרשים מאוד לראות אותו עושה זאת בעיקר על רקע זה שכל רוכבי ה-MXGP שהגיעו, לא ממש הצליחו במירוץ. רומיין פבוורה נטש כבר ביום שישי, ובסופו של דבר ויתר על ההשתתפות, וראה גם את סיריל מדהים את כולם ונוטש את המירוץ. טיקסייר, שהיה התקווה האחרונה, התרסק במירוץ הראשון בצורה כואבת, אבל למזלו לא נפצע, אך סיים את המירוץ מוקדם מהצפוי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:19-24.