טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תפוס אותי אם תוכל


   08-11-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב האנדורקרוס עומד להסתיים והכוכבים מכווני מטרה. האחד רוצה אליפות, השני רוצה

הסיבוב הלפני אחרון של אליפות האנדורו קרוס לשנת 2016, התקיים במרכז פורד, שבאיידהו, ושם נקע כי קולטון האקר הוא המנצח הגדול, כשאחריו, למרות שתי נפילות קשוחות מאוד, הגיע קודי ווב. לאחר תחרות שהיתה פרועה ויוצאת דופן, אפילו עבורנו. זה היה מרדף קשוח בין שני פייטרים, שבמירוץ הבא ינעלו את התחרות. נכון, הסיפור כמעט וגמור, אבל אתם מכירים את המשפט כזה שזה לא גמור עד שהגברת הזקנה שרה? ובכן, היא כבר מחממת את הקול וממש עומדת להתחיל. אפילו קייל ברדמונד, שסיים בסופו של דבר במקום השלישי, הוביל במשך מספר סיבובים באירוע המרכזי, עד שבסופו של דבר אכל אבק משני הסופרסטארים, שהמשיכו את המלחמה ביניהם.

ווב, האקר וגראפונדר היו אלה שזכו במקומות הראשונים בסיבובים הראשונים, כשמייק בראון מתרסק ממש על קו הסיום. האקר הרוויח נקודת בונוס על שעבר בזמן המהיר ביותר וגם באירוע המרכזי הוא לא הוריד את הרגל מהגז. רוכב ההסקוורנה לקח את ההולשוט, בעוד שווב צונח בצורה חזקה ורק במזל לא נדרס על ידי שאר הרוכבים. האקר המשיך לתת בראש, וכבר היה נדמה שהוא הולך לסיים את זה בצורה קלה, הוא אז גם הוא הסתבך.

האקר אמר בסיום: "קיבלתי את ההולשוט ורכבתי ממש טוב, אבל אחרי שש ההקפות הראשונות נתקעתי. ראיתי שקודי גם כן התרסק כמה פעמים, ושהוא מדורג למטה, ועדיין הצלחתי להשיג אותו. זה התיש אותי, אבל בסופו של דבר הצלחתי לעשות את זה".

ווב עצמו אמר לאחר מכן:"בהתחלה הייתי בטוח שאני לא הולך להמשיך. זה היה פשוט קשה מדי לקום אחרי הפציעות שחטפתי. הבנתי בסופו של דבר שאני חייב להיאבק, ולהיאבק חזק. אני שמח שהצלחתי בסופו של דבר לחזור קדימה ולהגיע כמעט עד הסוף למעלה".

האקר פתח יתרון של 14 נקודות כעת על ווב בקרב האליפות, שעומד על בין 179 נקודות ל-165 בהתאמה. בראון נמצא הרחק מאחור עם 115 נקודות, רק חמש מטרמיין שנמצא רביעי. רדמונד עם 103 נקודות במקום החמישי. המירוץ האחרון של הסבב, השמיני במספר, יתקיים באונטריו, קליפורניה, ב-19 בנובמבר, שם יוכל האקר לסגור את הסיפור באופן סופי, מול קהל גדול ואנחנו מקווים שגם בתחרות גדולה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:51-24.