טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
החלום הופך למציאות?


   07-11-2016, תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שלחנו את תומר וולף לראות את ה-MAVERICK M X3, והוא חזר מאוהב. אם תיכנסו לכתבה, סביר להניח שגם לכם זה יקרה

מה החלום? בת זוג יפיפייה , חמה, חכמה, ספורטיבית, ספונטנית, מפרגנת, וזורמת עם הדרך... עכשיו שהחלום ברור, השאלה האם יש חיה כזו?
ל- CAN AM יש תשובה. קוראים לה MAVERICK M X3

אחרי שנים של ניסיונות למצוא את בת הזוג המושלמת (האמת, לא ממש בהצלחה) נראה ש CANAM הצליחו לייצר את המושלמת. כבר במבט ראשון, הלב כבר נמס מהיופי של היצירה, העיניים משוטטות על חמוקי ה- MAVERICK M X3 ולא מוצאות מנוחה. כל החלקים יושבים בול. יש זרימה מדהימה החל מהחזית עם הבליטות של בולמי הפוקס 2.5 אינטש שיורדים בזוית מושלמת לזרועות הקידמיות דרך הקוקפיט המזמין וכלה במיתלה האחורי שנראה יותר מרשים מג'ט של F15 וכמובן מנוע שלושה צילדרים 900 סמ"ק טורבו 154 כ"ס ו-15.6 קג"מ ב-7,000 סל"ד.

כן, אני מודה בכלל לא נהגתי ב- Xrs X3 MAVERICK M ואני כבר נשמע מאוהב. תבינו, אני בטוח שכל אחד מכם כאשר ראה את ה"אחת" הוא מיד ידע שזו המושלמת בשבילו. גם בלי נסיעת מבחן... יש נם כל כך הרבה פרטים קטנים וחשובים שגורמים ל-Xrs X3 MAVERICK M להיות מושלם כמו למשל
יחידת המנוע שממוקמת בול בנקודה האידאלית ומהווה סוג של עוגן ומייצב שיווי משקל נכון, מידות פרופוציונליות, מיקום נמוך של הנהג, מרכז כובד נמוך, מתלה אחורי מסיבי, בולמי פוקס 3 אינטש עם אחיזה עליונה בנקודה גבוהה (מאפשרת מהלך מתלה מדהים של 60 ס"מ) מבנה שילדה בצורת עריסה, הגה עם 1.5 סיבוב מצד לצד כיסאות מתכווננים ותומכים, ועוד ועוד.

צילום: רונן טופלברג

השבוע , ביום ראשון, אבניר הציגו לראשונה (בארה"ב הכלי כבר רץ ב-2016) את סדרת ה-X3 MAVERICK M באירוע מצומצם שכלל רק את יריית הפתיחה, הוצגו שלושת הכלים מסדרת X3 MAVERICK.

R TURBO X3 MAVERICK הגירסה הבסיסית.
XDS TURBO X3 MAVERICK גירסת הביניים.
XRS TURBO X3 MAVERICK גירסת העילית.

שלושת הגירסאת נהנות מאותו מנוע, וירייאטור ושילדה. השוני בגדול הוא בבולמים, קוטר הגלגלים ומידות הרוחב של הכלים. כמובן שבנוסף מחלקת השיווק של אבניר הציגה את כל אפשרויות האקססוריז שמגיעות עם הכלים, מגרפיקה שאפשר להזמין או להדביק בהדבקת מדבקות ועד ארגזי ציוד בהתקנה מהירה ומערכות שמע וקשר.

העניין שנשאר תמיד לסוף הוא המחיר, להזכירכם גם לבת הזוג המושלמת יש מחיר (לפעמים אפילו כבד) אז להקליד את המחירים זה קל מאוד. לדבר עם הבנקאי ולספר לו שצריך דחוף 165,950 ₪ (לדגם הבסיסי) זה טיפה יותר מורכב...

אבל מה לא עושים בשביל אהבה.

נחכה בקוצר רוח שאבניר יסיימו תקינה לכלים בכדי שנוכל גם להרגיש ולא רק להתרגש... לטובת המומחים מצורפים מפרטי הכלים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:39-24.