טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קצב צרפתי


   25-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מארווין מוסקוין הגיע לרדבול סטרייט רית'האם לוהט, עד כדי כך שאף אחד לא הצליח לעצור אותו באף סיבוב, עד לכתר הנכסף. צפו

רדבול סטרייט רית'האם התקיים בסוף השבוע בפומונה, כאליף, ונתן לנו חגיגה יוצאת מן הכלל של אופנועים ויכולות לא נתפסות. זאת היתה הופעה מדהימה, כזאת שעשתה לנו רק חשק לעוד, ובסופו של דבר, מארווין מוסקוין הצרפתי הוכרז כמנצח, ועשה את זה עם זמנים מטורפים, וללא שום הפסד בדרך. שום הפסד במהלך כל הקרבות שלו.

בסיבוב הראשון נפגש מוסקוין עם גרג דאפי, כשריאן דאנג'י התמודד מול דאסטין פיפס. מוסקוין, כנארד, דאנג'י והאנסן עלו לסיבוב הבא, והתמודדו עם ווי, פרייס, פוליטלי וצ'סולם, וגברו עליהם בהתמודדות לא פשוטות כלל. כבר שם היה נדמה שאנחנו עדים ליום נהדר, כשהבנו שהמתמודדים הפייבוריטים היו אלה שנתנו את הטון, הבנו שאנחנו לקראת חצאי גמר גדולים.

לא טעינו.

חצאי הגמר היו כבר מיוחדים וסוחפים. מוסקוין הגיע כשהוא ללא הפסד באף אחד מהרכיבות שלו עד כה, וטרי כנארד עמד להתמודד מולו. זה היה צמוד, ולכמה רגעים היה נדמה שהרצף עומד להיפסק, אבל בסופו של דבר הצרפתי החזיק מעמד, ניצח פעמיים ועלה לגמר, שם פגש את ריאן דאנג'י.

מוסקוין היה היחיד שהגיע אל הגמר כשהוא לא מנוצח, והמשיך בשלו. כשהשער נפל, מארווין שיגר את עצמו והצליח לרשום זמן לא נתפס של 40.2 שניות, שהיה כמובן הטוב ביותר בתחרות לאורך כל הערב. דאנג'י עשה כל מה שהוא יכול כדי לחזור הביתה עם הניצחון, אבל הצרפתי לא נשבר, ולקח את הניצחון גם בסיבוב השני, כשהוא רושם זכיה בכתר לשנת 2016.
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:36-24.