טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לא מוותר


   25-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב האנדורוקרוס ממשיך לתת בראש, עם תצוגות מופלאות של הרוכבים. האקר רצה לסגור עניין, אבל ווב פשוט לא מוכן לתת לו

נכון, הסיכויים ממש לא לטובתו, וסביר להניח שהוא לא יצליח לסגור את הפער, אבל על הניסיון והספורטיביות, אין ספק שמגיע לו שאפו. האברט תמיד נחשב למסלול עם הרבה מאוד קהל, וידוע גם כאחד שמאתגר מאוד את הרוכבים. בשנה שעברה, אגב, ווב לקח את התחרות.

אז כמו שהבנתם נכון, גם השנה הצליח קודי ווב לראות את דגל השחמט ראשון, כשסיים במקום הראשון, והשאיר אחריו את קולטון האקר, שסיים במקום השני, בעוד טאי טרמיין סיים שלישי, כשהוא מציג את הביצועים הטובים ביותר שלו העונה, שנתנו לו את פודיום הבכורה שלו. גם האקר וגם ווב, כולל טרמיין, הצליחו לזכות בסבבים הראשונים בהם השתתפו, וקיבלו על כך בונוס בטבלה. אגב, עבור טרמיין לא מדובר במשהו של מה בכך, בעיקר בגלל שזהו נצחונו השני בלבד.

הרגע הגדול של הערב היה ללא ספק כשווב הצליח לרכוב, בצורה חכמה לכל הדעות, ועבר את החלק של המטריקס בצורה מרשימה, כשהוא מצליח לצלוח את המכשולים שהוצבו לרוכבים, ולגרום לקהל לשאוג בצורה מטורפת.

זה היה קרב מרשים בין שני רוכבי אנדורוקרוס מופלאים, אך הלילה הזה היה כולו של ווב. הוא חימם מנועים עד ההקפה השנייה, אבל אז החליט שמספיק, ופרץ קדימה. האקר לא עצר, וניסה בכל דרך לעקוף אותו, אבל למרות שישב לו על הגב, הגיע השלב שבו הפניות נהיו קצת יותר חדות ומסוכנות, וכשהחלק הזה חלף, התברר כי ווב יצא ממנו בצורה הטובה ביותר, כשהוא חותך בין כולם, ומשאיר אבק להאקר.

"ידעתי שאני צריך נקודות רבות ככל הניתן היום, אבל אז ראיתי את קולטון עושה את הדברים בצורה נפלאה, והבנתי שאני חייב להתרחק ממנו כמה שיותר. עשיתי שתי טעויות, אבל הוא עשה יותר, ואני שמחתי מאוד לקבל את ההזדמנות לסיים בקום הראשון. זה איפשר לי לפתוח פער שיוט לניצחון. זאת היתה הרגשה נהדרת".

האקר עצמו אמר: "קיבלתי את ההולשוט, והכל הלך נהדר, אבל בהקפה השניה עשיתי טעות ואיבדתי את החלק שרציתי במסלול. קודי הסתדר בצורה נהדרת, ומשם הצליח לנצח".

הסדרה תחזור בחמישה בנובמבר אל נאמפה, איידהו.


1. קודי ווב
2. קולטון האקר
3. TY טרמיין
4. קורי רדמונד
5. קייל רדמונד
6. טדי בלאזוסיאק
7. מקס גרסטון
8. טרייסטן הארט
9. נוח קפלה
10. ניק תומפסוןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:51-24.