טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GRC: מהירות זה שם המשחק


   21-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סקוט ספיד רשם עוד תואר לאחר שזכה בסבב, שקיים את המירוץ האחרון שלו העונה, והשאיר אותו לבד בפסגה. בריאן דיגן סוף סוף רשם ניצחון

סבב ה-GRC הגיע לסיומו לעונת 2016 עם ניצחון מרשים של בריאן דיגן, שעשה זאת בפעם הראשונה בקריירה שלו. כמובן שלמרות הניצחון, הוא לא יכול היה לזכות בתואר, בעוד שסקוט ספיד עשה זאת, ורשם את הניצחון השני שלו באליפות הסופרקאר, שקיימה את המירוץ האחרון שלה לעונה בלוס אנג'לס. שנה אחת לאחר שהגיע במקום השני ולא הצליח לנצח את המירוץ בסיבוב האחרון שלו, הפעם דיגן חישב את עצמו נכון, לקח את סיבוב הג'וקר בזמן, והצליח לרשום את הניצחון הראשון שלו.

"בשנה שעברה הגענו לכאן, ולמרות שהרגשתי מצוין, בסופו של דבר לא עשיתי את העבודה. ידענו שאנחנו צריכים לגרום לזה לקרות בסיבוב האחרון, בגלל שהקבוצה עשתה עבודה פשוט יוצאת מן הכלל. הצלחנו לעשות את זה ואני גאה לסיים ככה את העונה".

"GRC היא אליפות מופלאה להתחרות בה", אמר בהתרגשות סקוט ספיד, שהצליח לנצח בצורה מרשימה את חברו לקבוצה, טאנר פאוסט בהפרש של שש נקודות בכללי. "הסדרה הזאת גדלה משבוע לשבוע, ואני מרגיש שיש לי מזל שיש לי את האפשרות לנהוג בזמן כזה. אני רוכב במסלול הזה בברזיל כבר שלוש שנים, ובכל פעם נהנה מכך מחדש. הסבב גם עולה על המפה, והופך להיות יותר ויותר לגיטימי בעיני אנשים במדינה הזאת. אני מרגיש כמו חלק מההצלחה", סיכם.

ספיד, שהיה בהפרש של 6 נקודות כאמור מפאוסט, ידע והבין שהוא בסה"כ צריך לסיים מעליו במירוץ הזה, או לא לעשות טעויות קריטיות, וזה בדיוק מה שהוא עשה. פאוסט עצמו גם כן לא התעלה יותר מדי, סיים רביעי, ונתן את הכבוד הראוי לאלוף בסופו של דבר.

טבלת המירוץ:

1. בריאן דיגן
2. סקוט ספיד
3. פטריק סנדל
4. טאנר פאוסט
5. ג'וני ווימאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:27-24.