טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורקרוס: עולים אל האברט


   20-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב מגיע אל נקודת רתיחה, כשלפנינו עוד שלושה מירוצים עד לסיום העונה. האקר ינסה לשמור על המומנטום ולהתחיל לסגור את הסיפור

קולטון האקר לוהט. עם ארבעה נצחונות מתוך חמישה מירוצים עד עכשי בסבב האנדורקרוס, הוא בהחלט יכול להגיע עם ביטחון רב לקראת הסבב הבא, שיתקיים בשבת הקרובה באזור צפון מזרח הפסיפיק. הסיבוב השישי ייערך הפעם ב-xfinity ארינה, באברט וושינגטון, מעט צפון מסיאטל.

האברט תמיד נחשב למקום עם הרבה מאוד קהל, והמסלול ידוע כאחד מאתגר מאוד. בפעם הקודמת לקח אותו ווב, כשגבר על קולטון האקר, שהפעם מגיע לנסות ולקחת את מה שהוא פספס.

בפעם הקודמת רשם האקר ניצחון יוצא מן הכלל בפיניקס, אריזונה. האקר, שהגיע לתחרות כשהוא עם רוח גבית בלתי רגילה בעקבות התוצאות האחרונות, הצליח לסיים לפני טיילור רוברט וקודי ווב, שראו לאורך כמעט כל המסלול את הגב של רוכב הסקוורנה. בעקבות הניצחון, פתח האקר הפרש של שבע נקודות על ווב בטבלת האליפות, עם 101 נקודות לעומת 94. בראון נמצא רחוק במקום השלישי עם 77 נקודות.

המירוצים הבאים בתחרות ייערכו בחמישה בנובמבר, באמפה, איידהו במסלול פורד אדאיו סנטר, ומירוץ הסיום ייערך ב-18 וב-19 בנובמבר באונטריו, קליפורניה ב-סטיסנז ביזנס בנק ארינה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:23-24.