טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בזמן שצמתם: טיילור רוברטס מוביל את ה-ISDE


   13-10-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי היום השני, ממשיך הרוכב KTM להוליך בתחרות הפנטסטית הזאת

לאחר היום השני של התחרות, טיילור רוברטס לקח את ההובלה במירוץ ה-ISDE היוקרתי, בסוג של הצהרה על המשך התחרות, שהופכת עם הזמן להיות אחת מהמרתקות שיש בשנים האחרונות. הרוכבים צמודים אחד אל השני, ונדמה כי כל טעות יכולה לגרום לכך שכל אחד מהם יגיד שלום בשלב מוקדם מאוד למקום הראשון, שכן השאר פשוט לא טועים.

רוברטס שם את ארצות הברית במקום הראשון, אבל שלא תחשבו שזה הלך לו קל. להפך. נכון, ארצות הברית הצליחה להגדיל את הפער, אבל שום דבר ממש לא סגור. רק 32 שניות מפרידות ביניהם לבין האיטלקים, שמוכנים להמשיך בקרב הזה, ורוצים מאוד את התואר. בגזרת הנערים, ספרד הצליחה לעלות למקום הראשון על חשבון שבדיה, כשאצל הנשים, אוסטרליה ממשיכה לפרק כל מי שמנסה לאיים עליה.

היום השני היה יום שייכנס להיכל התהילה של המירוץ, לאחר שלא פחות מארבעה נהגים סיימו בטווח של 15 שניות אחד מהשני אחרי שבעה מקטעים אכזריים שקרו עד עכשיו. אבל עם כל הכבוד לשמות המוכרים, דווקא שם אחד לא מוכר עושה סנסציה לא נורמלית. מדובר על ג'וזף גארסיה מונטאנה הספרדי, שהצליח לסיים בהפרש של 14 שניות. במקום השלישי נמצא דניאל סנדרס, ואחריהם נמצאים ג'ואקומו רדונדי, קאליוב ראסל, ג'יימי מקאני ולואיס קורררה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:50-24.