טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: הבלתי ייאומן יקרה?


   23-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

על פניו, ווקר פאולר אמור לחגוג ולזכות באליפות השנייה שלו בסבב, אבל אדם מקגיל ינסה לעשות את הכל כדי שזה לא יקרה במגרש הביתי שלו

ווקר פאולר מגיע להרי הרוקי עם שישה נצחונות במהלך סבב ה-GNCC העונה, ובזמן שהוא הפייבוריט ונמצא במקום הטוב ביותר, הוא גם נוגע לו באליפות, שתהיה השנייה במספר שלו. אבל עם כל הכבוד לו, במהלך המירוץ הוא עדיין עשוי למצוא את עצמו לא מרוכז לרגע, ולאבד את ההובלה לאחד מחבריו למסלול.

מי שללא ספק יכול לעצור את פאולר הוא אדם מקגיל, האיש שגדל במערב וירג'יניה ויירצה להוכיח לעולם שהוא כן מוכשר מספיק כדי לחולל מהפך שכזה. מקגיל, שכמובן יודע טוב מאוד מהי הסיטואציה, ועד כמה החלק של זכיה בתואר כמעט ובלתי אפשרי עבורו, שלושה מחזורים לסיום.

ווקר פאולר הוא עדיין זה שמוליך ונראה כמו פייבוריט לזכיה בפעם השנייה בהיסטוריה, אבל יתרון 23 הנקודות שלו, שעומד יציב לאורך כמעט כל העונה, עשוי להתחיל ולהתקזז, בעיקר עם יריב כמו אדם מקגיל. יריבו של פאולר, שבוודאי היה שמח לקצת יציבות, לקח את המירוץ האחרון שהתקיים במערב וירג'יניה, והוכיח עד כמה שהוא טוב, גם בתנאי מזג אויר לא פשוטים בכלל.

כריס בוריץ', שאוהב את התנאים האלה, מצא את עצמו מוליך בתחילת המירוץ, כשלאחר מכן בריאן וולף השתלט על העניינים וניסה לדחוף קדימה. עם זאת, אדם מקגיל חיכה בסבלנות, ופרץ ברגע הנכון, כשהוא מראה לווקר פאולר בעיקר את הצמיגים שלו. פאולר, שסבל מיום לא טוב, מצא את עצמו במקום השלישי ולאחר מכן הדרדר עד השישי. זה איפשר לברייסן ניל לעוף קדימה, ולהתמקם בצמרת. בסופו של דבר פאולר הצליח לחזור לעצמו, להתעשת, ולסיים את המירוץ במקום השני, כשהוא ממזער נזקים שהיו יכולים להתנקם בו.

ברייסן ובוריץ' ימשיכו לנסות ולהגיע מאחור, על מנת לקחת את התחרות, ולרשום עוד פודיום בעונה לא רעה בכלל מבחינתם. גם קול ריצ'רדסון הצליח להפוך את העונה שלו לנהדר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:52-24.