טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: בדרך לאליפות עוצרים באונדילה


   09-09-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי הקפאה של שלושה חודשים, הסבב חוזר כשפאולר מגיע כדי לכבוש את אונדילה. האם מקגיל ושאר הרוכבים יצליחו לעמוד בפרץ?

אחרי שלושה חודשים של הפסקה, סבב ה-GNCC יוצא מההקפאה העמוקה בה היה ומגיע ליישורת האחרונה של העונה, ארבעה מחזורים לסיום. המירוץ הפעם ייערך במסלול אונדילה, ניו ברלין, ניו יורק.

ווקר פאולר הוא עדיין זה שמוליך ונראה כמו פייבוריט לזכיה בפעם השנייה בהיסטוריה, אבל יתרון 23 הנקודות שלו, שעומד יציב לאורך כמעט כל העונה, עשוי להתחיל ולהתקזז, בעיקר עם יריב כמו אדם מקגיל. יריבו של פאולר, שבוודאי היה שמח לקצת יציבות, לקח את המירוץ האחרון שהתקיים במערב וירג'יניה, והוכיח עד כמה שהוא טוב, גם בתנאי מזג אויר לא פשוטים בכלל.

כריס בוריץ', שאוהב את התנאים האלה, מצא את עצמו מוליך בתחילת המירוץ, כשלאחר מכן בריאן וולף השתלט על העניינים וניסה לדחוף קדימה. עם זאת, אדם מקגיל חיכה בסבלנות, ופרץ ברגע הנכון, כשהוא מראה לווקר פאולר בעיקר את הצמיגים שלו. פאולר, שסבל מיום לא טוב, מצא את עצמו במקום השלישי ולאחר מכן הדרדר עד השישי. זה איפשר לברייסן ניל לעוף קדימה, ולהתמקם בצמרת. בסופו של דבר פאולר הצליח לחזור לעצמו, להתעשת, ולסיים את המירוץ במקום השני, כשהוא ממזער נזקים שהיו יכולים להתנקם בו.

ברייסן ובוריץ' ימשיכו לנסות ולהגיע מאחור, על מנת לקחת את התחרות, ולרשום עוד פודיום בעונה לא רעה בכלל מבחינתם. גם קול ריצ'רדסון הצליח להפוך את העונה שלו לנהדר.

טבלה כללית

1. ווקר פאולר 241 נק'
2. אדם מקגיל 218 נק'
3. כריס בוריץ' 186 נק'
4. ברייסן ניאל 179 נק'
5. קול ריצ'רדסון 129 נק'
6. ג'ארוד מקלור 120 נק'
7. לנדון וולפי 106 נק'
8. גרג קוברט 99 נק'
9. מארטי כריסטופרסון 84 נק'
10. ג'יי שדרון 83 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:31-24.