טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ISDE: איטליה הציגה את הנבחרת החלומות שלה


   01-08-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחת הנבחרות המסקרנות ביותר בתחרות תגיע לקו הפתיחה עם רשימה צעירה וחזקה. מי בפנים?

איטליה תמיד התחילה את ה-ISDE (מירוץ ששת הימים) בתור אחת הפייבוריטיות לזכייה, כשבשורותיה תוכלו למצוא גם את אלוף העולם לנוער, בתחרות שצפויה להעניק להם כנראה הרבה מאוד נחת. האיטלקים הציגו את הנבחרת הנחשקת שלהם, שכוללת את ג'יאקומו ורדונדי, דויד גוארנן, מנואל מוני ואוסקר בלטי, כשגזרת הנוער יהיה ניתן למצוא את דוד סורסה ומתיו קאבליו.

כזכור, התחרות תיערך השנה בספרד, אבל מארגני האירוע כבר הזדרזו להודיע שצרפת נבחרה להיות המדינה שתארח את תחרות ה-ISDE ב-2017, שכוללת שישה ימים קשוחים של אנדורו, בהם הנבחרות נאבקות על המיקומים, גם האישיים וגם הקבוצתיים. ההודעה הגיעה מוקדם מהצפוי, שכן בדר"כ היא מתקבלת יותר בסיום התחרות של אותה השנה., אבל מה שנודע הוא שהמירוץ יתקיים בבריבה לה גארדה.

שמו הראשון של המרוץ היה "מבחן ששת הימים הבינלאומי" או ISDT (ראשי תיבות של International Six Days Trial) מאחר שהמרוצים הראשונים היו למבחנים מפרכים למכונה, לאמינותה וליכולת הרכיבה של הרוכב עליה.

המרוצים נערכים בסגנון קטעי מדידה מיוחדים ("ספיישל טסט") עם קטעי התשה המקשרים בין קטע מדידה אחד למשנהו. מספר קטעי המדידה בכל יום יכול להגיע עד לשבעה. במשך ששת ימי המרוץ עוברים הרוכבים כ-1,300 קילומטרים לערך. חמשת ימי המרוץ הראשונים נערכים כמרוץ אנדורו לכל דבר, בעוד היום השישי הוא שילוב של אנדורו קצר ביחד עם מרוץ מוטוקרוס במקצים של 20 דקות עם רוכבים מאותה הקטגוריה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:09-24.