טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מסמנים וי: ליגת המוטוקרוס הישראלית הסתיימה


   26-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

העונה האחרונה המשיכה את מגמת ההשתפרות, זיו כרמי (MX1) ודור עטיה (MX2) עלו הכי גבוה על הפודיום

עונת 2016 של ליגת המוטוקרוס הישראלית הגיעה לסיומה, כש=58 רוכבים ורוכבות פקדו בסוף השבוע את מסלול WingateMX לסבב האחרון של העונה והכתרת האלופים. בכך מסמנת לה ההתאחדות לספורט מוטורי עוד וי על עונה מוצלחת של ליגת האנדורו.

בסיומה של התחרות הוכרזו המנצחים של העונה. זיו כרמי (ק.ט.מ), דור עטיה (ק.ט.מ), גל חסון (הסקוורנה), סוף סלע (ק.ט.מ), לירון חכמון (ק.ט.מ), אילי גלאם (ימאהה), בן אלמגור (ק.ט.מ) ורמי צמח (סוזוקי) היו אלה שהצליחו לרשום את ההצלחה הגדולה ביותר בקטגוריה שלהם, ועלו, כששאר המתחרים מפרגנים בצורה יוצאת דופן.

קטגוריה MX1

אורן חסון (הונדה) ניצח את צמד המקצים בסבב החמישי וצמצם את הפער ממוביל הטבלה, זיו כרמי (ק.ט.מ). במקצה הראשון כרמי סחט את עצמו וניצח, בעוד שחר בלולו (הונדה) הצליח להשתחל אל המקום השני על חשבונו של חסון. במקצה השני חסון התאושש וניצח, כאשר זיו כרמי סיים אחריו במקום השני. 14 נקודות ליגה הפרידו בינו ובין האליפות, הפעם הוא ייאלץ להסתפק במקום השני. קוגאן נפסו (הונדה) סיים את שני המקצים במקום הרביעי הכללי, זה הספיק לו כדי לשמור על המקום השלישי בטבלת האליפות.

קטגוריה MX2

דור עטיה (ק.ט.מ) הוא האלוף בקטגוריה לאחר שהפגין יציבות לאורך כל העונה ודאג לעמוד על הפודיום בכל המרוצים. דן מאיה (קאוואסאקי), שסיים שלישי בשני המקצים נאלץ להסתפק העונה במקום השני, רחוק 22 נקודות מהמקום הראשון. אליקו אוחנה (ימאהה) נתן עונה טובה, אך בקטגוריה הכול-כך צפופה הזו הוא הסתפק במקום השלישי והמכובד.

קטגוריה מקצועית MX3

מתן ניר (ימאהה) נתן עונה מדהימה והראה לכולם שיש לו עוד המון מה לתת, כאשר זכה באליפות עם מקום שני בסיכום שני המקצים האחרונים בעונה. חיים אוחנה (סוזוקי) סיים שישי בסיכום הסבב והסתפק במקום השני באליפות. גיא אליתים (הונדה) שהפגין יכולת טובה לאורך העונה, נפקד מהמרוץ האחרון ויסתפק במקום השלישי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:01-24.