טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בפעם החמישית: גרהאם ג'רביס אלוף הרומניאקס


   17-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הבריטי הציג יכולת שאף אחד אחר לא יכל לחלום על לעבור אותו, כשרק אלפרדו גומז מדגדג אותו ומסיים שני בתחרות המטורפת הזאת

זהו, אחרי ארבעה ימים קשוחים מאוד, שכללו מים, זיעה, התמודדות עם הטבע, ורצון לפעמים ללכת הביתה, הסתיימה לה אחת מתחרויות ההארד אנדורו המרתקות ביותר שיש לנו, כשהרומניאקס ננעלה עם ניצחון של האחד ששלט בה ללא עוררין.

כשהרוכבים נכנסו ליום האחרון של "הרומניאקס", גרהאם ג'רביס לא ממש רצה לתת להם את האפשרות לייצר דרמה. הרוכב המופלא הזה רשם ניצחון מהדהד, כשהוא מראה לכל הרוכבים שלצידו איך עושים את זה נכון. זה התואר החמישי של תחרות ההארד אנדורו המפורסמת ביותר שיש.

"אני שמח מאוד לזכות בתואר החמישי שלי כאן. היו לי יומיים שבעצם הכריעו את העניינים, היום השני והיום השלישי. הייתי חייב לסמוך על האמצעים הטכנולוגיים שינווטו אותי נכון, ויחד עם הניסיון שלי מהאזסור הזה, הצלחתי לשרוד את הדרך הקשוחה הזאת, כמעט בלי לעשות טעויות, והכי חשוב, בלי לשבור את האופנוע".

מי שלקח את המקום השני היה אלפרדו גומז, שגם כן שאמר בסיום: "זה היה הרומניאקס השלישי שלי, והרמה של התחרות בהחלט עלתה", החמיא ליריביו, "כל שנה המירוץ נהיה קשה יותר ויותר, כשבשנה שעברה היה לנו יום, או אולי יומיים קשים, אבל השנה כל הימים היו קשים בצורה מיוחדת".

הקרב על המקום האחרון בפודיום היה קשוח מאוד בין מאריו רומן ו-וויד יאנג, כשרק מעט זמן מפריד בין השניים לאורך כל ימי התחרות. השניים דחפו חזק מאוד, עד שלבסוף היה זה יאנג שלקח את המקום השלישי, כשהשאיר את רומאן מאוכזב. אבל היי, זה הראשון שלו, אז יש לו למה לחכות עוד.

גם הישראלים הגיעו להשגים יפים כאשר גיל קינן בקטג' הסילבר סיים במקום ה-25, בקטג' הברונז סלע סיים במקום הרביעי,פרנקו במקום ה-15,יורם לביא במקום ה-49,דניאל לייזרוביץ' במקום ה-164 ובקטג' האיירון קליינמן במקום ה-70.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:22-24.