טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הרומניאקס יצא לדרך: גומז חגג כבר בפרולוג


   13-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יום נהדר הסתיים עם מהפך לפני קו הסיום. ומה עשו הישראלים?

החלק של הפרולוג, באחת התחרויות הקשות ביותר בסבב, יצא לדרכו, כשמאות רוכבים הניעו ולקחו חלק ברד בול הארד אנדורו רומניאקס, שמתקיים בימים אלו ממש. הקטגוריות המגוונות, נותנות לרוכבים אפשרויות רבות של זכיה והתמודדות עם אתגרים שיותר מתאימים להם, כשהבכירים ביותר כמובן נמצאים בקטגוריית הזהב והכסף.

בקטגוריית הזהב, מי שפתח יפה את התחרות הוא אלפרדו גומז. בתחילה זה היה נראה קרב בין בילי בולט וג'וני ווקר, שהוליך את סיבוב הפתיחה, לפני שבולט הצליח להשיג אותו, אבל ברגע הנכון, גומז הצליח להפתיע את שניהם, להשיג את היתרון ולא להסתכל לאחור.

"זאת הפעם הראשונה שאני מנצח את הפרולוג ברומניאקס, אז אני שמח מאוד מכך", אמר גומז והמשיך: היתה לי נסיעה ראשונה לא ממש טובה, כיוון שנתקלתי בקשיים ממש מההתחלה. לא ציפיתי להרבה, ובוודאי לא להיות על הפודיום, אבל אני מאושר שזה קרה ומקווה שזה סימן לקראת ההמשך".

אחריו, עם קצת אכזבה על הפנים, הגיע ווקר, שלקח את המקום השני ואמר: "המירוץ שלי התחיל טוב, הרגשתי שאני מוליך, ואז ראיתי את בילי בולט עושה זאת. לאחר מכן חזרתי להוליך, אבל בערך באמצע איבדתי כיוון איפה אני", הודה ווקר. מי שסיים בסופו של דבר במקום השלישי היה גראהם ג'רביס, כשפול בולטון מסיים במקום החמישי.

בקטגוריית הכסף סיים כריס פרי במקום הראשון, כשהניו זילנדי אנגוס מקדונלד, ואנדי נואקלי מסיימים אחריו. תומאס טריסא סיים במקום הראשון, ביחד עם מירוסלאב קולקה וטונו קאלאסט.

בגזרת הישראלים, אפשר היה לראות בקטגוריית הסילבר את גיל קינן, שהגיע למקום 70 מתוך 104 מתחרים, בקטג' הברונז, גב סלע הצליח לרשום הישג מצוין, כשסיים במקום השמיני מתוך 209 מתחרים, יפתח פרנקו מקום 17, יורם לביא מקום 136, ודניאל לייזרוביץ' מקום 173, בקטג' האיירון הגיע סוף סלע למקום ה-73.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:45-24.