טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: אוהב להיות בבית


   03-07-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אדם מקגיל פירק את כולם בסנואו-שואו ולקח את המקום הראשון בצורה שלא משתמעת לשני פנים. הסבב יוצא להפסקה עד ספטמבר, כשהפער בצמרת כבר לא כ"כ משמעותי

אם היה משהו שאדם מקגיל היה רוצה ליום הולדתו, זה בוודאי קצת יציבות. כי אם היתה לו כזאת, הוא כבר היה מוליך מזמן את טבלת סבב ה-GNCC. בפעם האחרונה שהוא עשה את זה כשורה, הוא לקח את המירוץ ב-Mountain Snowshoe, במערב וירג'יניה, במה שנחשב ל"מירוץ הקשה ביותר של אמריקה", והכינוי הזה הוכיח את עצמו שוב אחרי כמויות גשם אדירות, שייצרו מסלול חלקלק ותנאים בוציים עבור מירוץ הטרקטורונים המעהיר בעולם מחוץ לכביש בעולם.

כריס בוריץ', שאוהב את התנאים האלה, מצא את עצמו מוליך בתחילת המירוץ, כשלאחר מכן בריאן וולף השתלט על העניינים וניסה לדחוף קדימה. עם זאת, אדם מקגיל חיכה בסבלנות, ופרץ ברגע הנכון, כשהוא מראה לווקר פאולר בעיקר את הצמיגים שלו. פאולר, שסבל מיום לא טוב, מצא את עצמו במקום השלישי ולאחר מכן הדרדר עד השישי. זה איפשר לברייסן ניל לעוף קדימה, ולהתמקם לו במקום השני.

זה היה מירוץ חשוב מאוד למקגיל, שרצה לתת הופעה בלתי נשכחת במקום הולדתו, אל מול חבריו ובני משפחתו, שהגיעו לתמוך בו לאורך כל הדרך. גם המחשבה שפאולר נמצא הרחק מאחור, נתנה לו דרייב מיוחד קדימה, אבל בסופו של דבר, פאולר הצליח לחזור לעצמו, להתעשת, ולסיים את המירוץ במקום השני, כשהוא ממזער נזקים שהיו יכולים להתנקם בו.

הסבב יוצא כעת לפגרה ארוכה, ויחזור רק ב-10 בספטמבר, עם אחד המירוצים המרגשים של העונה באונדילה, ניו ברלין, ניו יורק, אחד המקומות האהובים על הרוכבים.

1. אדם מקגיל (הונדה)
2. ווקר פאולר (ימאהה)
3. קול ריצ'רדסון (ימאהה)
4. כריס בוריץ' (סוזוקי)
5. ברייסן ניל (ימאהה)

טבלה כללית:
1. ווקר פאולר 241 נק'
2. אדם מקגיל 218 נק'
3. כריס בוריץ' 186 נק'
4. ברייסן ניאל 179 נק'
5. קול ריצ'רדסון 129 נק'
6. ג'ארוד מקלור 120 נק'
7. לנדון וולפי 106 נק'
8. גרג קוברט 99 נק'
9. מארטי כריסטופרסון 84 נק'
10. ג'יי שדרון 83 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:01-24.