טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תנו כבוד: ליגת אנדורו ישראל סיימה את העונה


   28-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עם ממוצע רוכבים מרשים לאורך כל העונה, הסתיימה אחת הליגות החשובות בישראל. נמרוד חמו רשם מאזן מושלם

עונת 2016 של ליגת האנדורו הישראלי הגיעה לסיומה, עם סיום הסבב השביעי והאחרון שהתקיים ביער בית קשת וחתם עונה מופלאה, כזאת שחיכינו הרבה מאוד שנים לראות. הסבב האחרון בעונה של ליגת האנדורו הישראלית כלל כ-80 מתחרים שהגיעו ליער בית קשת, שם נערכו מרוצי הסבב בסגנון "הייר סקרמבל" - במסגרתם צריכים המתחרים לבצע מקסימום הקפות בזמן נתון. שטח היער מאופיין בעצי אורן רבים ואדמה חומה – מצע מצוין למרוץ אנדורו משובח.

הזוכה הגדול של העונה הוא ללא ספק נמרוד חמו, שסיים את 2016 עם מאזן מושלם של שבעה נצחונות ו-175 נקודות. בשאר הקטגוריות רשמו נצחונות תומר שמש (E1), נמרוד חמו (E2) וצחי בן גיגי (E3). אלופים בקטגוריות מתחילים סניורים ועממיות: רונן מדיאל, צוק סלע, דודי דדון ויוסי גוטמן
אלופים בקטגוריות הנוער ומתחילים: סוף סלע, הראל היימן , ניב היימן ולאי זכור

מקצועית E1

שלוש נקודות אליפות בודדות הפרידו בין תומר שמש (ק.ט.מ) ובר נוב (הסקוורנה) לפני המרוץ האחרון. בר נוב ניצח את שלושת המרוצים האחרונים והוא נראה בכושר מצוין. למרות זאת, שמש הגיע נחוש למרוץ האחרון, ניצח ולקח את האליפות בקטגוריה ואת המקום השלישי הכללי בעונה. במקום השני במרוץ סיים יואב שפירא (הסקוורנה) שגם קבע את ההקפה המהירה. בר נוב נאלץ להסתפק במדרגה השלישית על הפודיום.

אליפות הקטגוריה:
תומר שמש (ק.ט.מ)
בר נוב (הסקוורנה)
גב סלע (ק.ט.מ)

נמרוד חמו. צילום: רונן טופלברג

מקצועית E2

בעונה הזו אי אפשר היה לעצור את נמרוד חמו (ק.ט.מ) שפשוט הגיע לכל מרוץ, נתן את כל מה שיש לו וניצח את העונה (ראשון בכללי ובקטגוריה) עם מאזן מושלם של שבעה ניצחונות בשבעה מרוצים. זיו כרמי (ק.ט.מ) סיים את המרוץ במקום השני, בו סיים גם את העונה (בכללי ובקטגוריה). במקום השלישי סיים יוני לוי (ימאהה) שהיה יכול לסיים במקום השני אם לא היה מפספס את המרוץ הראשון בעונה. לתוצאות המלאות מהסבב

אליפות הקטגוריה:
נמרוד חמו (ק.ט.מ)
זיו כרמי (ק.ט.מ)
יוני לוי (ימאהה)

מקצועית E3
גיל קינן (ק.ט.מ) המשיך את היכולת הטובה שלו מהמרוץ הקודם וניצח גם הפעם. אם לא היה מפספס שלושה מירוצים העונה, היה מצליח להתברג לפודיום האליפות. צחי בן גיגי (גאס-גאס) סיים במקום השני וזה הספיק לו על מנת לזכות באליפות הקטגוריה. בן גיגי זכה באליפות מבלי לנצח כלל העונה, אך הגיע תמיד עם נחישות ויציבות ובמרוצים – יציבות היא מילת מפתח. במקום השלישי סיים אליקו אוחנה (גאס-גאס).

אליפות הקטגוריה:
צחי בן גיגי (גאס-גאס)
מוש כהן (TM)
אליקו אוחנה (גאס-גאס)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:28-24.