טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עוד אחד לסוף: ליגת המוטוקרוס הישראלית מגיע לקו הסיום


   14-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

50 רוכבים הגיעו לווינגייט וסיפקו לאוהדים חגיגה אמיתית, בעיקר בקטגוריות שהמצב בהן צמוד. כל הפרטים בפנים

זהו, עוד סיבוב אחד לסיום, והעניינים מתחילים להתחמם לקראת היישורת האחרונה של התחרות. בשבת האחרונה התקיים במסלול וינגייט MX הסבב החמישי של ליגת המוטוקרוס הישראלית, שהוקדש לזכרו של הספורטאי ביסאן ביסאן בן ה-15 שהלך לעולמו, והפכו את כל סוף השבוע למרגש עוד יותר. מרוצי הסבב החמישי, התערבבו בריח סוף העונה, שמדגדג באף והניקוד הצמוד גורם למתחרים לתת קצת יותר.

כ-50 רוכבים נרשמו לסבב החמישי והם חולקו לשמונה קטגוריות של בוגרים וילדים.

קטגוריה MX1

אורן חסון (הונדה) הממוקם שני בטבלת האליפות הגיע חם למרוצי הסבב. חסון ניצח בשני המקצים וצמצם את הפער מזיו כרמי (ק.ט.מ) שעדין מוביל את טבל האליפות. כרמי סיים את המקצה הראשון במקום השני ואת המקצה השני במקום השלישי. על המדרגה השלישית בפודיום עמד קוגאן נאפסו (הונדה) שסיים רק חמישי את המקצה הראשון, אך הצליח להתאושש ולסיים את המקצה השני במקום השני. נאפסו ממוקם שלישי בדירוג האליפות.

צילום: רונן טופלברג

קטגוריה MX2

גב סלע (ק.ט.מ) היה בינוני לאורך כל העונה אך בסבב החמישי הפגין יכולת טובה ויציבות בשני המקצים. יכולת זו הביאה אותו למקום הראשון בסיכום שני המקצים, לאחר שסיים שלישי במקצה הראשון ושני במקצה השני. דן מיה (ימאהה) היה שני בכללי לאחר מקצה ראשון לא טוב בו סיים במקום החמישי. במקצה השני כבר חזר לעצמו וסיים ראשון. מיה ממוקם שני בטבלת האליפות, ולאור העובדה שדור עטיה (ק.ט.מ) סיים רק רביעי בכללי, מיה הצליח לצמצם את הפער בטבלה כך שההכרעה תעבור לסבב האחרון.

קטגוריה מקצועית MX3

גיא אליתים (הונדה) בעונה מצוינת ורק מתחזק מסבב לסבב ומראה שהוא לא מוכן להסתפק במקום השלישי, עם צמד ניצחונות במקצה הראשון והשני. מתן ניר (ימאהה) עדין מוביל את טבלת האפליות, אך בצמד מרוצי הסבב הוא הסתפק במקום השני. חיים אוחנה (סוזוקי) סיים את צמד המקצים במקום השלישי וvפסיד מקום אחד בטבלת האליפות לאליתים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:29-24.