טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לזכרו של ביסאן ביסאן: המירוץ הלפני אחרון של העונה


   10-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ליגת המוטוקרוס הישראלית תוקדש לנער שנכנע לסרטן, משפחתו תגיע לאירוע ותראה יופי של תחרויות

רגע לפני כניסת החג, מחכה לכם עוד סבב של ספורט מוטורי ישראלי. הסבב החמישי של ליגת המוטוקרוס הישראלית במסלול וינגייט, יתקיים ויוקדש לזכרו של הספורטאי ביסאן ביסאן, בן ה-15, שהלך לעולמו לאחר שנכנע למחלת הסרטן. זהו הסבב הלפני אחרון של העונה, ומי שיגיע, צפוי להיחשף לתחרויות וקרבות מטורפים ומרגשים.

כ-50 רוכבים כבר נרשמו לסבב החמישי והם נחלקים לשמונה קטגוריות של בוגרים וילדים. בקטגוריה המקצועית MX1 זיו כרמי (KTM SX-F 350) מוביל את טבלת האליפות לפני אורן חסון (honda crf 450) וקורי נמט (Tm 250 2t). בקטגוריה המקצועית MX2 דור עטיה מוביל את הטבלה (KTM SX-F 250) לפני דן מאיה (Kx 250 f. Kawasaki) ואליקו אוחנה (סוזוקי rmz250). בקטגוריה מקצועית MX3 מתן ניר (ימאהה Yz250) מוביל את הקטגוריה, לפני חיים אוחנה (סוזוקי rmz450) וגיא אליתים (SX-F450FACTORY).

סבב המרוצים החמישי בעונה יוקדש לזכרו של ביסאן ביסאן שהלך לעולמו לאחרונה והוא רק בן 15. מאז היותו ילד, ביסאן חלם ונשם ספורט מוטורי. לפני כשנתיים כשהיה בן 13 החל לרכוב מוטוקרוס באופן מקצועי ואף השתתף בתחרויות תחת עמותת המוטוקרוס. ביסאן חלה במחלת הסרטן ולאחר מאבק קשה הוכרע והלך לעולמו. בעצב רב יתייצבו רוכבי המוטוקרוס לסבב החמישי ויקדישו לו את מרוצי הסבב, בנוכחות משפחתו שתגיע למסלול. כפי שניתן לראות בתמונה, התאחדות הספורט המוטורי וחברת ההפקה קרוס קאנטרי הכינו פוסטר עם תמונותיו של ביסאן, עליו יחתמו הספורטאים יחד עם שרת התרבות והספורט מירי רגב ולאחר מכן ימסרו אותו למשפחתו של ביסאן.

לטבלת האליפות לאחר 4 סבבים

לרישום למרוץ

צילום: רונן טופלברגתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:19-24.