טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו GP: רמס רוצה להרשים בבית


   10-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב המשוגע, בו אין אף רוכב דומיננטי, מגיע לפינלנד. מי ייקח את התואר?

האנדורו GP חוזר לסקנדינביה בשבת הקרובה, כשההגרנד פרי יתקיים בפעם הרביעית בעיירה היינולה ומסמן את נקודת אמצע הדרך של העונה. זה הולך להיות מאתגר, כמו תמיד, כשאירו רמז ינסה להוכיח מול עיני האוהדים שלו שהוא מסוגל לעשות את זה, על מנת להמשיך את העונה המצוינת שלו. היינולה היא אחת העיירות העתיקות ביותר בפינלנד, ונוסדה ב-1776, מדובר על מקום בו נמצאים כ-20 אלף איש, ונמצאת בדרום מרכז פינלנד, 140 ק"מ מהבירה הלסינקי.

עד כה האליפות מלאה בהפתעות, כשלא היה רוכב אחד שהצליח להשתלט באופן גורף על התחרות. אירו רמז הצליח לעשות את הדברים בצורה נכונה וזכה בתחרות הקודמת ביוון, אבל מתיו פיליפס עדיין מוליך את הטבלה, בעיקר בזכות העיקביות שלו. פיליפס יודע שהוא יצטרך להיות במיטבו, בעיקר כשהיריב שלו מגיע למגרש הביתי, מול האוהדים המסורים שלו.

מי שעוד אורב בצד הוא סטיב הולקומבי, שחוזר להתמודדות ורוצה לקחת את המקום הראשון. טיילור רוברט ונתן ווטסון, כמו גם ג'וני אובר שלקח פודיום ביוון, נראים כמי שיכולים להילחם על הבכורה. מתיאס בלה ואלכס סאלביני, ביחד עם לואיק לאריו וג'יאנלוקה מרטיני, ביחד עם אנטואן באסט רוצים גם כן לקחת ביס מהעוגה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:10-24.