טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: עצר את הסחף


   01-06-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פאולר ניצח את וויסקו ג'ון פנטון לאחר תצוגה פשוט פנומנלית, שהשאירה את כולם מאחור

אליפות ה-GNCC ממשיכה לתת לנו סדרת מירוצים יוצאת מן הכלל, כשהפעם היו אלה תושבי אוהיו, שנהנו ממירוץ "ג'ון פנטון וויסקו", שמתקיים בפעם ה-27 במיליפילד, אוהיו. הנהגים האמיצים התמודדו עם תנאים חמים ולחים בפעם הראשונה העונה, ולאחר שסיימו להזיע, התברר כי המנצח של הערב הוא פאולר ווקר.

לאחר שהונף הדגל הירוק, שהכריז על הסיבוב השביעי, הצליח כריס בוריץ' לקחת את ההולשוט, אבל על הזנב שלו ישב פאולר, שמההתחלה לא ויתר ודהר אחריו, עד שהשיג אותו בפאתי היער. פאולר היה כל כך חד, שהוא הצליח לפתוח פער של 30 שניות על חבריו למירוץ, והותיר אותם מתוסכלים מאוד עד הרגע האחרון.

אדם מקגיל, שרשם תקופה נהדרת בשבועות האחרונים, ניסה במהלך הדרך להתקרב ולעשות משהו, אבל כל מה שנותר לו להתחרות עליו זה על המקומות השני והשלישי עם ניל ובוריץ'. השלושה נשארו צמוד צמוד לאורך כל הזמן.

אבל שלא תטעו, בשלב מסוים הצליח מקגיל להתקרב מעט אל המוליך, שכבר הרגיש את המתח באוויר, אבל ניווט אחד לא נכון, וסיבוב לא במקום, השאירו אותו רחוק, כשדווקא בטיפוס הגבעה הוא כשל.

צילום: gnccracing.com

בעוד פאולר הצליח לחצות את קו הסיום ראשון, בוריץ', ניל, מקגיל וריצ'רדסון נלחמו עד קו הסיום. בסופו של דבר בוריץ' היה זה שהצליח לתפוס את המקום השני על הפודיום, ולמרבה ההפתעה, גם ברייסן ניל התברג לשם במקום השלישי. מקגיל סיים רביעי, ולנדון וולף סיים חמישי.

הסיבוב השמיני בסבב יגיע ב-11 וב-12 ביוני באודסה, ניו יורק, שם יגיעו כולם לבית היילנד סנקה.

הטבלה הכללית:

1. ווקר פאולר - 186 נק'
2. אדם מקגיל - 167 נק'
3. ברייסן ניל - 150 נק'
4. כריס בוריץ' - 143 נק'
5. לנדון וולף - 93 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:04-24.