טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בארץ אהבתי השקד פורח


   29-05-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב השביעי של אליפות ישראל באנדורו התקיים בסופ"ש האחרון, כ-80 רוכבים הגיעו לשומרון

בשקט בשקט (או יותר נכון ברעש גדול), עברנו כבר את הסיבוב השישי של עונת 2016, שהתקיים אתמול בסמוך ליישוב שקד שבשומרון. לסיום העונה נותר עוד מחזור אחד, והפעם הגיעו כ-80 רוכבים לתחרות, גידול מרשים מתחילת השנה. המרוצים התקיימו בסגנון "הייר סקרמבל" - במסגרתו צריכים המתחרים לבצע מקסימום הקפות בזמן נתון.

בקטגוריות מנצחים בקטגוריות המקצועיות: בר נוב (E1), נמרוד חמו (E2) וגיל קינן (E3)
מנצחים בקטגוריות מתחילים סניורים ועממיות: אורן זכור, רונן מדיאל, רון קדשאי, רון חמדי ואדי קלדס
מנצחים בקטגוריות ג'וניור מקצועית, סופר ג'וניור וג'וניור מתחילים: גיא נורסלע, אור זרקו ושלו וקנין

הסבב האחרון באליפות יתקיים ב-25 בחודש יוני.


מקצועית E1
בקטגוריה המקצועית E1 ניצח שוב רוכב עופר-אבניר בר נוב על גבי הוסקוורנה FE250. על המדרגות הנמוכות בפודיום עמדו רוכב ד.ל.ב מוטוספורט תומר שמש במקום השני ויפתח פרנקו מקבוצת עופר-אבניר במקום השלישי. שלושה ניצחונות רצופים של בר נוב סייעו לו לצמצם את הפער ממוביל הטבלה תומר שמש ל-3 נקודות אליפות בלבד. האליפות בקטגוריה זו תוכרע במרוץ האחרון.

מקצועית E2
בקטגוריה המקצועית E2 ניצח רוכב ד.ל.ב מוטוספורט נמרוד חמו שממשיך לשמור על מאזן מושלם לאורך כל העונה עם שישה ניצחונות בשישה מרוצים. אם ינצח במרוץ האחרון תהיה זו עבורו עונה מושלמת. זיו כרמי, גם הוא על גבי KTM exc-f 350 מקבוצת היבואן ד.ל.ב מוטוספורט, סיים במקום השני וככל הנראה יסיים את העונה במקום השני. על המדרגה השלישית בפודיום עמד רוכב קבוצת מטרו-רייסינג יוני לוי הרוכב על גבי ימאהה WR450F וככל הנראה יסיים את העונה על המדרגה השלישית בשל מרוץ שהחמיץ בסבב הראשון.

מקצועית E3
בקטגוריה המקצועית E3 ניצח רוכב ד.ל.ב מוטוספורט גיל קינן על גבי ק.ט.מ exc 300. יחד אתו עמדו על הפודיום צחי בן גיגי מקבוצת מוטוטראק על גבי גאס-גאס 300 וחיים פרנסי בחסות מוסך רמזור, רכוב על גבי ק.ט.מ 300 exc. צחי בן גיגי עדין מוביל את טבלת האליפות, כאשר מאחוריו ממוקם מוש כהן בפער של 11 נקודות. למרות שכהן סיים את שני במרוצים האחרונים במקום החמישי, הוא עדין בתמונת האליפות שתוכרע בסבב הבא. אליקו אוחנה סיים את המרוץ במקום הרביעי וככל הנראה יסגור את העונה במקום השלישי.

צילום: עומרי גוטמןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:13-24.