טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: מי יעצור את הרכבת?


   27-05-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פאולר, בוריץ' וניל מתכננים לשים סוף לרצף של אדם מקגיל, והם מתכננים לעשות את זה בתחרות הוויסקו ג'ון פנטון בסופ"ש

סבב הטרקטורונים, ה-GNCC, ייכנס לתוך הסיבוב השביעי שלו, כשהאיש הלוהט הוא ללא ספק אדם מקגיל, שפשוט לא מפסיק לנצח, עם שלושה כאלה ברציפות.

"זה מרגיש טוב, ואני אשמח לקבל עוד ניצחון כזה בסוף השבוע הזה כמתנה ליום ההולדת שלי. הכל כבר עובד מצוין, ואין לי ספק שאני יכול לעשות את זה".

כזכור, תנאי המסלול היו בוציים ויצרו תנאים לא פשוטים. לאחר מאבק קשוח, מחוספס וקשה, היה זה אדם מקגיל שחצה את הקו ראשון, כשהוא רושם ניצחון שלישי ברציפות ברצף בסיבוב השישי מתוך 13 בסבב. ווקר פאולר הבהיר שהוא לא מתכוון לבזבז זמן ולקח את ההולשוט. הוא גם המשיך להוביל לאורך כל ההקפה השנייה, כשדווקא מקגיל, אליו היו נשואות העיניים, פתח רע ובסופו של דבר מצא את עצמו במקום התשיעי. אבל כל זה היה תקף עד ההקפה השנייה, שם כבר מצא את עצמו נאבק על המקומות הראשונים עם פאולר ובוריץ'.

מקגיל המשיך ומשך למעלה, כשלאורך כל המסלול השני, כריס בוריץ' הוא זה שמוביל את הדרך. ברייסן ניל המשיך גם הוא לתקוף, אבל הדרמה הגיעה ממש לקראת הסיום. בוריץ' המשיך קדימה, הגיע אל קו הסיום, אבל רגע לפני, עשה טעות שעלתה לו ביוקר, כשלקח סיבוב מהיר מדי. מקגיל אמר תודה, השלים את העקיפה וסיים במקום הראשון.

"אני אוהב את המסלול בג'ון פנטון", אמר פאולר, "מקווה שתהיה לי היכולת לנצח את הבחורים האחרים, אבל במירוצי GNCC אתה צריך להיות מוכן להכל. אני מקווה לחגוג טוב בסוף השבוע האחרון".


1. ווקר פאולר 156 נק'
2. אדם מרגיל 149 נק'
3. ברייסן ניל 129 נק'
4. כריס בוריץ' 118 נק'
5. ג'ארוד מקלור 89 נק'
6. קול ריצ'רדסון 86 נק'
7. לנדון וולפה 77 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:14-24.