טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אין קץ לדמיון


   15-05-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טום פייג'ס נחשב לאחד הרוכבים האהודים ביותר בסבב הרדבול אקספייטרס. הסרטונים החדשים שבפנים יבהירו לכם גם למה

הספורט המוטורי בימים אלו, נראה לפעמים כמו משהו שתלוש מהכוכבים. כאילו עד כמה אפשרי למצוא דברים חדשים לעשות. אז בדיוק בשביל השאלה הזאת יש לנו את טום פייג'ס, האיש שיודע לעשות את הבלתי ייאמן.

44 ימים לפני יריית הפתיחה לתחרות הרדבול אקספייטרס שתתקיים במדריד, פייג'ס נראה מוכן ומזומן ועשה זאת שוב, הפעם הצליח להזיז את גופו ואת האופנוע לעשרה צדדים שונים במהלך הקפיצה, כשהוא עושה תנועה אחת בשנייה במהלך האימונים שלו בצרפת.

צפו בו עושה את הבק פליפ במהלך האימונים.


ה-BACK FLIP נחשב לתרגיל מאוד איכותי ויוקרתי במסגרת הפריסטייל מוטוקרוס, ולא כולם מסוגלים לבצע זאת, כשבעבר זה נחשב למשהו פשוט בלתי אפשרי. הראשון שעשה זאת היה קארי הארט, שאיתגר את כולם בתחרות ה-GRAVITY ב-1999, ולאחריו כל השאר לא עצרו. ב-2006 היה זה טראוויס פסטרנה שחגג ב-X GAMES, ושוב ב-2015 ראינו את ג'וש שיהאן מבצע את התרגיל הייחודי הזה. פייג'ס המשיך להשוויץ ולאחר מכן עשה את ה-FRONT FLAIR, כפי שתוכלו לראות בסרטון שנמצא כאן מתחת.

ולסיכום, הנה הסבר קצר על הספיישל פליפ מפיו של ניק דה ויט, שמסביר על הקולגה: "הוא מוריד את הרגל, מושך את הידיים קדימה הגוף ישר, היד שמאל בחוץ, מסובב את הרגליים, הוא תופס יד אחת על המושב, וממשיך לנחיתה מושלמת". עכשיו שיהיה בהצלחה לנו בלנסות להבין את הגרביטציה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:47-24.