טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: הפער מתחיל להצטמצם


   13-05-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בלימסטון 100 מארח את ברייסן, פאולר ומקגיל שמגיעים לתחרות שצפויה להיות מותחת ואיכותית

מגיעים הפעם לספרינגווייל, אינדיאנה עבור הסיבוב השביעי של ה-GNCC העונה. המאבק בין ווקר פאולר לאדם מקגיל נמשך לאורך כל הזמן, כשהראשון שואף להגדיל את הפער ולא לסכן את עצמו כבר באמצע העונה. אבל בצד השני מחכה מקגיל, עם מומנטום נהדר מהשבועיים האחרונים, בהם לקח את המקום הראשון. אז מה יהיה לנו? ניצחון רביעי העונה של פאולר, או שלישי ברציפות של מקגיל? או שמישהו יפתיע אותנו?

"אני בדרך כלל טוב במסלולים שכוללים אבן גיר, אבל גם מקגיל ובוריץ' נותנים ביצועים טובים שם. אני חושב שיש סיכוי טוב שזה יהיה קרב אדיר, ושיהיו הרבה הזדמנויות לעקיפה", אמר פאולר.

סוף השבוע הקרוב יקבע הרבה מאוד לאליפות ה-GNCC, בעקבות הניצחון המרשים של אדם מקגיל, בפעם השנייה העונה. ברייסן ניל אורב לווקר פאולר על מנת לנסות ולגזול ממנו את הפסגה, אבל בשביל זה הוא ייאלץ לעבוד קשה. קשה מאוד במירוץ שיתרחש בשבת וראשון בספרינגווייל, אינדיאנה.

הדרך לניצחון ממש לא הולכת להיות קלה, בעיקר כשמוליך הטבלה הנוכחי, ווקר פאולר, מחפש לחזור לעצמו, בעיקר לאור העובדה שהפער בטבלה מתחיל להצטמצם. המצב כעת מצביע על 131 נקודות לפאולר, כשאחריו מקגיל עם 119. מי שעוד מתכנן על המירוץ הזה הוא ניל ברייסן, שגם כן מקווה להגיע למקום הראשון, אמר לפני התחרות: "אני מאוד מתרגש לקראת המירוץ הזה. השבילים יהיו "טריים", וכל דבר יכול לקרות. התוכנית שלי היא להיות על הפודיום". ברייסן ניל עם 108 נק' סה"כ.

טבלה כללית:
1. ווקר פאולר, (ימאהה) 131 נק'
2. אדם מקגיל (הונדה), 119 נק'
3. ברייסן ניל (ימאהה), 108 נק'
4. כריס בוריץ' (סוזוקי), 100 נק'
5. קול ריצ'רדסון (ימאהה), 56 נק'
6. ג'ארוד מקלור ( הונדה) 55 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:58-24.