טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אין עוד מלבדו


   03-05-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-16 באליפות הסופרקרוס האמריקאית בניו ג'רזי עמד (שוב) בסימן הכתרתו של ריאן דאנג'י לאלוף,

מזרח רות'רפורד , ניו ג'רזי, הסבב השני לפני סוף העונה וההזדמנות השניה של דאנג'י לסגור את נושא האליפות בקטגורית ה-450 בזמן שבקטגורית ה-250 מזרח פלסינג'ר ומרטין מקבלים הזדמנות לצמצם על סיוטארט, רגע לפני הפינאלה בלאס וגאס.

250 מזרח

שיין מקלרף, אלכס, דבאלוס ומרטין מזנקים מעולה כאשר במקום השמיני נמצא הטוען העיקרי לכתר מלקולם סטיוארט ויריבו ארון פלסינג'ר בכלל במקום ה-16, אך סטיוארט מהר מאוד מתקדם קדימה כאשר דבאלוס עובר את מקלרף ועולה למקום הראשון. מקלרף נופל למקום הרביעי ואלכס גם הוא נעקף על ידי באורס וגם סטיוארט בהקפה ראשונה מאוד כאוטית. מרטין במקום הרביעי וסטיוארט עולה למקום השני במרדף אחרי דבאלוס שמוביל את המרוץ וכעבור הקפה עובר גם אותו ומוביל את המרוץ. רק עוד 12 הקפות לסוף...

פלסינג'ר במקום השביעי ואם לא יקרה משהו קיצוני לסטיוארט, הוא לא ימנע ממנו הגדלה של היתרון בנקודות האליפות, וזו כל המטרה הערב. הקפה שביעית ומרטין עובר את באורס ועולה למקום השלישי, אך זה לא מספיק והוא חייב לתפוס את סטיוארט ולהלחיץ אותו שיעשה טעות אם הוא רוצה סיכוי קלוש לזכות באליפות.

פלסינג'ר לוהט על המסלול, מגיע וגם עובר את באורס, שנעקף לפני כן על ידי מקלרף, וכעת פלסינג'ר חמישי, כשאנחנו נכנסים להקפה האחרונה ובשונה מבדרך כלל, סטיוארט נראה יציב ומלא בטחון. הוא יודע שאין לו מה להילחץ וסטיוארט לוקח את הניצחון השני שלו העונה, בזמן שדבאלוס מסיים שני, מרטין שלישי, מקלרף רביעי ופלסינג'ר חמישי, אם לא יקרה משהו קיצוני בלאס ווגאס, סטיוארט הולך להיות אלוף.

450

זינוק מעולה של רוקזן, ריד וסילי כאשר דאנג'י חמישי בלבד. ברייטון עולה למקום השלישי, כאשר ריד יורד לרביעי ודאנג'י יושב לו על הזנב. אנחנו רק בהקפה השניה, וכבר רוקזן פותח פער של 5 שניות מדאנג'י שעובר בהקפה השלישית את ריד ועולה למקום הרביעי. אך הסכנה האמיתית מגיעה מאילי טומאק, שצמוד לזנב של האוסטרלי ונראה לא רע היום.

טומאק מנסה לעבור את ריד, שלא מוותר לו וגורם לו לטעות קלות. דאנג'י יושב על הזנב של ברייטון, שמאוד מרשים במרוצים האחרונים ולא מוותר על כלום לאף אחד. דאנג'י נכנס מתחת לברייטון, שפותח גז ומחזיר לעצמו את המקום השלישי עד שמגיעים לבאמפים, שם התחיל המופע של דאנג'י. האלוף המכהן פשוט מהיר מכולם, ומנצל זאת לעקיפה.

ריד נעקף על ידי טומאק וכעת ג'סטין בוגל מתקרב אליו, אך הוא נעקף על ידי טרי קנארד, שצריך להתחיל לדחוף קדימה מכיוון שאנדרסון מתקרב במהירות. טומאק במקום החמישי מנסה לעבור את ברייטון ולעלות למקום הרביעי והוא עובר אותו בקלי קלות. דאנג'י שלישי ומתקרב לסילי במקום השני. הקפה 15 וסילי מצליח להחזיק את דאנג'י מאחוריו, אך גם טומאק מצטרף לחגיגה של הקרב על המקום השלישי ודאנג'י נכנס לעקיפה על סילי, אך לא מצליח וטומאק צולל מתחתיו במהלך קמיקזה מטורף שמשתלם לו.

כעת דאנג'י מוצא עצמו במקום הרביעי שמספיק לו בכדי לקחת את האליפות, אך הוא רוצה עוד פודיום שיעלה אותו ל-32 ברציפות (שיא בפני עצמו). אנחנו בהקפה האחרונה ודאנג'י לא מצליח לעבור את סילי ולא מוכן לסכן את האליפות. רוקזן מנצח שבוע שני ברציפות, אך מפסיד את האליפות לריאן דאנג'י שלוקח אליפות שלישית בקריירה ושניה ברציפות עבורו ועבור ק.ט.מ.

תוצאות:

250 מזרח:
1. מלכולם סיוארט
2. מרטין דבאלוס
3. ג'רמי מרטין
4. שיין מקלרף
5. ארון פלסינג'ר

450:
1. קן רוקזן
2. אילי טומאק
3. קול סילי
4. ריאן דאנג'י
5. ג'סטין ברייטון

אליפות לאחר 16 סבבים:

250 מזרח:
1. מלכולם סטיוארט- (הונדה) 160 נק'
2. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 146 נק'
3. ג'רמי מרטין- (ימאהה) 141 נק'
4. מרטין דבאלוס- (הוסקוורנה) 130 נק'
5. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 109 נק'

450:
1. ריאן דאנג'י – (ק.ט.מ) 366נק'
2. קן רוקזן- (סוזוקי) 330נק'
3. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 293נק'
4. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 270נק'
5. צ'אד ריד – (ימאהה) 232נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:07-24.