טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רגע לפני שקיעה


   28-04-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב הסופרקרוס ה-16 ייצא לדרך בפעם הלפני אחרונה לעונה הזאת, כשבמרכז הקרבות נמצאים הרוכבים באליפות המזרח, והשאלה הגדולה - האם דאנג'י יופתע שוב? טל דשא מתכונן

אליפות הסופרקרוס מגיעה לסבב הלפני אחרון של העונה שיערך במזרח רת'פורד. במירוץ הקודם קיבלנו תצוגת תכלית של רוקזן וניצחון המרשים על ריאן דאנג'י ושאר הרוכבים, אבל כולם כבר השלימו עם זה שמדובר במעט מדי ומאוחר מדי.

250 מזרח
אליפות המזרח נמצאת כעת במקום קצת מוזר. מצד אחד, אחיו של ג'יימס סטיוארט, מלקולם, מוביל את הטבלה ואם לא יקרה משהו חריג הוא אמור לקחת את האליפות, מצד שני הוא לא הרוכב הטוב באליפות בשום צורה ולמרות חיבתי הרבה אל הרוכב הזה, הוא בסך הכל זוכה מן ההפקר אם יקח את האליפות. העונה יש רק רוכב אחד שמרשים יותר מכולם, ג'רמי מרטין, אך מה לעשות שלמרות היכולות ואליפויות המוטוקרוס, הוא עדיין נתקל בבעיות כאשר הבעיה העיקרית ששבה וצצה בכל פעם מחדש היא הזינוקים שלו.

מרטין מזנק גרוע מאד, ומאחר ששאר הרוכבים המובילים כן מצליחים לזנק כמו שצריך, הוא צריך לטפס למעלה וכאשר הוא כבר מגיע לעמדה בה הוא קרוב לניצחון המרוץ כבר נגמר לו או שהוא גומר את עצמו מבחינה גופנית ולא נשאר לו שום דבר לתת בכדי לנצח ולמרות כל זאת, הוא ניצח העונה כבר פעמיים. הבעיה של מרטין היא שמי שכן יכול בקלות לקחת את האליפות הוא בן הקבוצה שלו, ארון פלסינג'ר, שנמצא במקום השני באליפות עם ניצחון אחד עד עכשיו.

אין ספק שהעונה פלסינג'ר מבשיל יפה מאוד ובעונה הבאה הוא כבר יבוא מוכן לאליפות, אם לא יפצע, כמו שקורה להרבה רוכבים צעירים שמצליחים מהר מדי. יכול מאוד להיות מצב בו פלסינג'ר יהיה זה שיזכה באליפות ואם כן הוא הרוכב הכי בר מזל על כדור הארץ בזמן שבן קבוצתו מרטין יתפחלץ לו. מה שבטוח הוא שהמרוץ הבא יהיה אחד המעניינים.
450
אז דאנג'י ינצח את האליפות הזו, אוקי, השאלה היא למה דווקא עכשיו כאשר אין שום סיכוי אמיתי שרוקזן יוכל לקחת את האליפות הוא מתעורר? התשובה לכך לא פשוטה כלל אך מה שנראה לי ומה שאני שמעתי את השדרנים מדברים עליו הוא שרוקזן החליט לשנות את סגנון הרכיבה שלו והוא מתאים אותו עד כמה שאפשר לזה של דאנג'י מבחינת קווים ואיך הוא ניגש למרוץ עצמו מכל מיני בחינות.

הבעיה היא שזה מעט מדי ומאוחר מדי לעונה הזו וכמו שכבר הבנו, גם אם רוקזן כן ינצח במרוץ הקרוב הוא צריך שדאנג'י יסיים לא בנקודות בכדי שיוכל להיות לו איזה סיכוי קלוש לקחת את האליפות וברמות האלו בהן הם מתחרים, לא לוקחים רוכב כמו רוקזן בכדי שיגיע שני, רוצים אליפות ואת זה רוקזן לא מספק. מי שכן מספק את הסחורה הוא ג'ייסון אנדרסון, שחוץ מהרכיבה הסופר אובר אגרסיבית שלו, מצליח להרשים העונה עם מקום שלישי באליפות ונצחונות (אחד טכני הראשון אמיתי לחלוטין). כך בונים את העונה הבאה ובואו נראה מה הוא יביא איתו לאליפות המוטוקרוס שתהיה בקיץ, עד אז תהנו משני המרוצים האחרונים שנותרו לנו העונה

צילום מסך: www.racerxonline.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:31-24.