טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טרקטורונים GNCC - הפנינג סיום העונה.


   30-10-2008, בן צ'רניחובסקי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חברת ימאהה הפיקה הפנינג למתחרים ולאורחים בתחרות האחרונה של ליגת הטרקטורונים האמריקנית, ה- GNCC, במסגרת חגיגות האליפות. קאן אם וKTM מעמידים את טרקטורוני 2009 לנסיעות מבחן ודיוויד נייט עושה הסבה מקצועית.

קבוצת המירוצים של חברת ימאהה חגגה את האליפות התשיעית שלה, בתחרות השלוש עשרה במספרה, התחרות האחרונה לעונת 2008 בליגת ה – GNCC, אשר נערכה בשבת ה - 25.10.2008.
במרכז החגיגות השקה רשמית של הדגם החדש, ה – YFZ450R, סט צילומים ואירוח של מעריצים וילדים שבאו לבלות במסגרת פעילות החברה.

להזכירכם, בתחרות הקודמת זכה ביל באלאנס, רוכב הבית של ימאהה, במקום הראשון והבטיח לעצמו את אליפות העונה התשיעית ברציפות שהוא זוקף לזכותו. דונלד אוקרמן, רוכב נוסף מקבוצת המירוצים של ימאהה, זכה באליפות בקטגוריית המתחילים.

חברות נוספות שניצלו את המירוץ בכדי להשיק לציבור את הטרקטורונים החדשים לעונת 2009 ואפשרו נסיעות מבחן ראשונות, הן חברת קאן אם הקנדית וחברת KTM. בקאן אם העמידו לתצוגה את הטרקטורונים הסופר-ספורטיביים ממשפחת ה- DS450, אשר עברו שידורג מסיבי, שנה לאחר השקתם הראשונית. חברת KTM העמידה לרשות המתעניינים את דגמי טרקטורוני המוטוקרוס החדשים ואת צי האופנועים הרחב שיש לחברה להציע.

רוכב קבוצת רד בול / KTM, דיוויד נייט, האלוף השולט בליגת האנדורו לאופנועים, יכנס לתחרות אחת בלבד היישר לחזית הקטגוריה הבכירה בטרקטורונים. נייט כבר הבטיח לעצמו את אליפות הליגה לאופנועים העונה. על פי חוקי ה – GNCC, אין אפשרות להשתתף גם בתחרות הטרקטורונים וגם בתחרות האופנועים, למרות שהם בימים נפרדים, אך נייט בחר להתחרות דווקא בטרקטורונים.

"אינני מצפה לשום תוצאות גבוהות, אלא רק לכיף" אמר נייט לכתב ATVRIDERS. "התחריתי רק פעם אחת עם טרקטורון וזה היה במירוץ שונה מאוד מה – GNCC. אני רק מקווה לסיים את המירוץ בהצלחה וליהנות. אחרי זה, ביום ראשון, אני אלך להגיד שלום לכל החברים שלי מהאופנועים ולאחל להם בהצלחה." רוכבי הקטגוריה הבכירה הביעו שמחה עקב הצטרפותו של נייט, וכמוהו, הם לא מצפים לגדולות, אך מקווים לראות אותו לפחות מסיים את המירוץ.
אחרי שזכה בעונות 2007 ו- 2008, חוזר נייט לארצו ע"מ להתחרות באירופה בתחרות ה – ISDE, שתתקיים כאמור בחודש אוקטובר בשנה הבאה.תגובות לכתבה
1.=] 30-10-08
יפהה חגיגה יפה =] אני אוהב את הטרקטורונים החדשים אבל מוזר שהם עושים הרבה בעיות בזמן של תחרות לא מבין איך זה קורה :/
2.גל מור 01-11-08
לא משנה מה יגידו ולא משנה מה יהיה yfz תמיד עולה
3.בר חסן 19-04-09
איזה יופי
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:49-24.