טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פסח על התואר: הסופרקרוס עדיין לא הוכרע


   25-04-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-250 ממשיכים להיות צמודים, כשב-450 היה סוף סוף מי שהצליח לעצור את דאנג'י (רמז: הוא עצמו). טל דשא מסכם

הסבב ה-15 באליפות הסופרקרוס האמריקאית בפוקס ברו, הביא איתו את ההזדמנות הראשונה של דאנג'י לסגור את תואר האליפות כאשר הוא צריך לסיים לפני קן רוקזן בכדי לעשות זאת. מצד שני, רוקזן נמצא ברצף מרוצים בהם הוא לא מצליח להביס את דאנג'י. האם יצליח לנצח את האלוף היוצא ונכנס מחדש ?

250 מזרח

סטיוארט, פלסינג'ר ומרטין, שלושה רוכבים ולחץ אדיר, אך דקוטה לוקח את ההולשוט ושיין מקלרף לוקח אותו ממנו עם מלקולם סטיוארט, שיושב לו על הזנב ועובר אותו במהירות, בזמן שמרטין רק חמישי בהקפה השניה ופלסינג'ר במקום השמיני.

זו לא חדשה טובה לרוכבי ימאהה, שצריכים לתפוס את סטיוארט. מרטין דבאלוס עובר את טיילר באורס ועולה למקום השלישי מאחורי מקלרף. הקפה חמישית וסטיוארט נראה מעולה ולא טועה לרגע, אך מרטין מתקרב כאשר הוא עובר את באורס ועולה למקום הרביעי וגם דבאלוס שנראה מהיר מאוד כבר יושב על הזנב של מקלרף ומחפש עוד ניצחון לעונה זו.

הקפה שישית, ומקלרף את דבאלוס מצמצים על סטיוארט וסגרו לגמרי את הפער. האם סטיוארט לא עומד בלחץ כמו שכולם חשבו שיקרה?

לא כל כך מהר. סטיוארט אוסף את עצמו ומתפקס בזמן שדבאלוס עובר את מקלרף ומתחיל במרדף אחרי המוביל. הקפה שמינית ודבאלוס על הזנב של סטיוארט וכאן נראה מי ימצמץ והופ גם מקלרף ומרטין כבר קרובים.

דבאלוס עובר את סטיוארט וגם מקלרף מנסה ומוצא עצמו מאחורי מרטין בזמן שזה מנסה לעבור את סטיוארט ששומר על ראש צלול עד שמרטין נכנס בהתקפת בלוק פס מטורפת על סטיוארט ומצליח לעבור אותו ולעלות למקום השני.

מרטין טס קדימה ונצמד לדבאלוס שמוביל את את המרוץ, אך דבאלוס מגביר את הקצב מה שמדליק את מרטין עוד יותר וגורם לו להתחיל להלחיץ את רוכב ההוסקוורנה הבכיר. דבאלוס לא מוותר, ומרטין, שנראה מהיר ממנו לא מצליח לעשות מהלך, מנסה בלוק פס שאפתני מדי ושוב לא מצליח, רכיבה מרשימה משני המובילים.

הקפה אחרונה ומרטין מאבד כל סיכוי לנצח את המרוץ הזה ויאלץ להסתפק במקום השני ולצמצם עוד שני נקודות אל מול סטיוארט.

450

עם האליפות שתלויה על המרוץ הזה, דאנג'י טס קדימה ולוקח את ההולשוט כאשר ג'וש גרנט ורוקזן צמודים אליו שני ושלישי בהתאמה. רוקזן עובר את גרנט, אנדרסון רביעי ומיד עולה למקום השלישי, אך בקדמת המרוץ רוקזן עובר את דאנג'י וטומאק עובר את אנדרסון וגרנט ועולה למקום השלישי על הזנב של דאנג'י.

הקפה שלישית, וטומאק עדיין על הזנב של דאנג'י ונראה מעולה עד לעקיפה שמגיעה כעבור הקפה ומשאירה את דאנג'י ללא תשובה. במקום הרביעי נמצא אנדרסון, חמישי קנארד ובוגל, שכבר כמה שבועות מראה שיפור מדהים על הגייקו הונדה שלו.

טומאק מצמצם על רוקזן, בזמן שדאנג'י לוקח את העניינים באיזי היום ולא מתאבד על הקפות מהירות. 9 הקפות עד לסיום, ורוקזן מוביל על טומאק, אך האחרון איתו לאורך כל הדרך, וכעת הם עוברים סמנים אחוריים ורוקזן טועה קלות אך שומר על ההובלה.

דאנג'י עצמו בצרות מכיוון שאנדרסון יושב לו על הזנב, נכנס בפנימי ודופק לאלוף בלוק פס אך מיד מקבל עקיפה בחזרה והמרדף של אנדרסון אחרי דאנג'י מתחדש לחצי דקה בדיוק עד שהוא עובר את רוכב ק.ט.מ ומצליח להשלים עקיפה קצת מלוכלכת כהרגלו.

בקצב הזה, לא רק שדאנג'י לא הולך לזכות באליפות עכשיו, אלא שגם רצף הפודיומים האדיר של דאנג'י הולך להיקטע. דאנג'י מגביר מהירות ומתחיל לצמצם על אנדרסון עם 5 הקפות שנשארו עד לקו הסיום. אנדרסון טועה בבאמפים בזמן שדאנג'י תופר אותם ועוקף מיד.

הקפה אחרונה, ורוקזן מנצח ביום מאוד חלש של דאנג'י, שמביא לו רק את מקום השלישי. במקום השני מסיים אילי טומאק ובמקום הרביעי אנדרסון וקנארד חמישי. האליפות של דאנג'י תצטרך להידחות עד לשבוע הבא לפחות.

תוצאות:

250 מזרח:

1. מרטין דבאלוס
2. ג'רמי מרטין
3. מלכולם סטיוארט
4. שיין מקלרף
5. ארון פלסינג'ר

450:

1. קן רוקזן
2. אילי טומאק
3. ריאן דאנג'י
4. ג'ייסון אנדרסון
5. טרי קנארד

אליפות לאחר 15 סבבים:

250 מזרח:

1. מלקולם סטיוארט- (הונדה) 135 נק'
2. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 130 נק'
3. ג'רמי מרטין- (ימאהה) 121 נק'

450:

1. ריאן דאנג'י- (ק.ט.מ.) 328נק'
2. קן רוקזן- (סוזוקי) 280נק'
3. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 260נק'
4. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 226נק'
5. צ'אד ריד- (ימאהה) 220נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:36-24.