טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שלושה, מי יודע?


   22-04-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שלושה מירוצים לסוף עונת הסופרקרוס, אליפות ה-250 רותחת ובלי פייבוריט מובהק. מצד שני, דאנג'י כבר יכול להתחיל ולהכין את המקום בארון התארים לעוד אחד. טל דשא הוציא את החמץ ומכין אתכם

לאחר הקרבות המשובחים בין דאנג'י לרוקזן והמהפך שמתרחש באליפות ה-250 מזרח, מגיעה אליפות הסופרקרוס האמריקאית לפוקסברו - וכאן הדברים יתחילו להיסגר. האם רוקזן, או כל רוכב אחר, יצליחו להביס את דאנג'י ויותר מעניין מכך, אליפות ה-250 מזרח כל כך צמודה, שאי אפשר לדעת מה הולך לקרות. שלושה רוכבים, שני יצרנים ואליפות אחת מחכה לאחד שיעז.

250 מזרח

כהרגלה של אליפות ה-250, אנו זוכים לדרמות מפה ועד להודעה חדשה כל פעם מחדש, אך הפעם המלך האמיתי של הקטגוריה, ג'רמי מרטין, שהוא גם הרוכב המהיר ביותר בכל פעם מחדש, זכה לקצת נחת ועדנה כאשר כלום לא קרה לו והוא יכל לנצל את כל המהירות של האופנוע והיכולות שלו עצמו, וניצח בפעם השניה העונה. אגב, הוא הרוכב הראשון העונה שמנצח באליפות הזו בפעם השניה. כל השאר ניצחו פעם אחת בלבד.

מי שמוביל את האליפות הוא סטיוארט האח, אך הוא מוביל על ארון פלסינג'ר שבמקום השני רק בנקודה אחת בטבלה, ולכן הכל שם מאוד שביר ונראה אם סטיוארט יוכל לעמוד בלחץ ולא יתרסק 3 פעמים כמו שעשה במרוץ האחרון. פלסינג'ר עצמו הוא סוג של עילוי, ועם ניצחון אחד העונה ופודיומים למיניהם הוא באמת מתמודד על האליפות למרות שאפשר להרגיש ולראות שהוא עדיין בוסר וצריך עוד עונה אחת בכדי להיפתח עד הסוף ולתת את כל מה שיש בתוכו.

האבסורד הגדול הוא שמרטין מפגר בכמעט 20 נקודות אחרי שני המובילים, וצריך הרבה מאוד מזל בכדי להיות מסוגל לזכות באליפות, למזלו, סטיוארט נוטה להתרסק ופלסינג'ר עדיין צעיר, אז סביר להניח שהוא יפשל מתישהו בשלושת המרוצים שנשארו עד לסוף העונה. הקרב על האליפות יגיע לשניה האחרונה ולמעשה המרוץ האחרון נתן את יריית הפתיחה הראשונה לקרב הענקים האמיתי של העונה בין הונדה לבין ימאהה. עד עכשיו הכל היה עוד בתחושה שסופה של האליפות רחוק, מעכשיו הוא קרוב מתמיד והראשון שימצמץ יפסיד את האליפות.

צילום: www.racerxonline.com

450

מי יעצור את דאנג'י? עקביות ופודיומים כבר מעל עונה ברצף, ניצחונות לאורך רוב הדרך והבסה זה השבוע השני ברציפות של דאנג'י, אל מול קן רוקזן זה השבוע השני ברציפות, ועוד ללא טעויות על מסלול בעייתי. פשוט מדהים ומזכיר בדומיננטיות שלו את הרוכבים הגדולים של כל הזמנים. אך תהיו בטוחים ששאר הרוכבים לא הולכים לשכב על הגדר ולתת לדאנג'י ליהנות מעונת החלומות שלו. שימו לב שכל שלושת הרוכבים שעלו על הפודיום, הם הרוכבים שמובילים את האליפות וכך גם היה במירוץ שלפני.

הבעיה הגדולה של כולם היא שהשילוב בין אופנוע שנתפר למידותיו של דאנג'י לבין רוכב כה עיקבי, ושידוע בכושר הגופני החזק שלו, לאף אחד אין תשובה, למרות שג'ייסון אנדרסון, שממוקם שלישי באליפות, רוכב על הסקוורנה, שהיא כמעט אותו הדבר לחלוטין. גם הוא לא מצליח לנצל את את האופנוע למקסימום כמו דאנג'י.

המרוץ הקרוב כנראה שיסגור את עניין האליפות ודאנג'י יזכה בה, אך כל העניין סובב סביב מי מהרוכבים יהיה זה שיצליח להביס את דאנג'י על המסלול ראש בראש. הפעם אני מהמר על אילי טומאק, שמחזיק כבר בניצחון אחד העונה, והוא מחפש את השני ואת גלגל ההצלה שיציל את סופה של העונה מבחינתו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:11-24.