טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב אנדורו ישראל: מתחילים לראות את הסוף


   19-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בר נוב (E1), נמרוד חמו (E2) וטל איזנבנד (E3) קבעו את הקצב והצליחו לרשום נצחונות נאים, בתחרות שנערכה בסוף השבוע האחרון

שני סבבים נותרו לעונת 2016, אך קרבות האליפות רחוקים מלהסתיים. בשבת הסתיים הסבב החמישי של ליגת האנדורו הישראלית. סבב המרוצים התקיים בשטחים המיוערים של גבעת המורה, בסגנון "הייר סקרמבל" - במסגרתו צריכים המתחרים לבצע מקסימום הקפות בזמן נתון. בשעות הבוקר הגיעו עשרות רוכבים, חלקם בתמיכת היבואניות וחלקם רוכבים פרטיים. המרוץ נחלק לחמש קטגוריות עיקריות – ג'וניורים, מתחילים, עממית, מקצועית וסניורים, והתקיים בשיתוף פעולה מלא עם המועצה האזורית. הסבב השישי באליפות יתקיים ב-28 בחודש מאי. את התוצאות המלאות תוכלו לראות כאן.

מקצועית E1
בר נוב מקבוצת עופר-אבניר ניצח את הקטגוריה על גבי הוסקוורנה FE250. על המדרגות הנמוכות בפודיום עמדו רוכבי ד.ל.ב מוטוספורט תומר שמש במקום השני וגב סלע במקום השלישי – שניהם רוכבים על גבי KTM. למרות המקום השני, תומר שמש עדין מוביל את טבלת האליפות, כאשר מאחוריו בר נוב שצמצם את הפער ל-6 נקודות אליפות בלבד. גב סלע במקום השלישי בפער של 15 נקודות.

מקצועית E2
בקטגוריה המקצועית E2 ניצח רוכב ד.ל.ב מוטוספורט, נמרוד חמו, שהגיע על גבי KTM exc-f 350 למאזן מושלם בעונה, כאשר סיים את כל חמשת המרוצים בעונה במקום הראשון וזכה ל-125 נקודות ליגה יקרות. זיו כרמי, גם הוא על גבי KTM exc-f 350 מקבוצת היבואן ד.ל.ב מוטוספורט, סיים במקום השני. על המדרגה השלישית בפודיום עמד רוכב קבוצת מטרו-רייסינג יוני לוי הרוכב על גבי ימאהה WR450F.

נמרוד חמו, כאמור, מוביל את טבלת האליפות, וככל הנראה גם יזכה באליפות הקטגוריה. במקום השני הכללי ממוקם זיו כרמי עם עונה מצוינת, רחוק 16 נקודות מחמו. יוני לוי שהחמיץ את מרוץ פתיחת העונה הדביק את הפער והשווה את מספר הנקודות של המקום השלישי. ככל הנראה יסיים במקום זה את העונה.

מקצועית E3
בקטגוריה המקצועית E3 ניצח רוכב ד.ל.ב מוטוספורט טל איזנבנד על גבי ק.ט.מ exc 300. יחד איתו עמדו על הפודיום אליקו אוחנה מקבוצת מוטו יאנג במקום השני וצחי בן גיגי מקבוצת מוטוטראק, שניהם רכובים על גבי גאס-גאס. את האליפות מוביל צחי בן גיגי עם עונה יציבה מאוד. למוש כהן מקבוצת ליגל הייתה הזדמנות לעקוף אותו במקום הראשון אך הוא סיים את המרוץ במקום החמישי והוא נשאר בפער של 5 נקודות בלבד ממוביל הטבלה. אליקו אוחנה ממוקם במקום השלישי מרוחק 19 נקודות המהמקום הראשון ובמירוצים הבאים הוא בהחלט יכול לבצע קאמבק ולהתמודד על האליפות.

מנצחים בקטגוריות מתחילים סניורים ועממיות: זוהר ראובני, רונן מדיאל, רון קדשאי, רפי קבסה ואדי קלדס

מנצחים בקטגוריות ג'וניור מקצועית, סופר ג'וניור וג'וניור מתחילים: סוף סלע, אור זרקו ושלו וקנין

צילום: רונן טופלברגתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:10-24.