טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מישהו יכניע את דאנג'י?


   14-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב מס' 14 של סבב הסופרקרוס ייצא לדרך בסנט לואיס, עם הרבה מאוד רוכבים שמסוגלים ורוצים לקחת את הבחור הכי חזק בעסק כרגע

לאחר צמד המרוצים המופלאים אותם חווינו בשבוע שעבר אנו מגיעים לסיינט לואיס ורמת הציפיות מאליפות ה-250 מזרח בשמיים.

250 מזרח

לאחר שראינו את ארון פלסינג'ר מנצח לראשונה בקריירה שלו בסבב הקודם וראינו את בן קבוצתו המעוטר והמהולל, ג'רמי מרטין, מחרבש עוד סוף שבוע, קיבלנו הדגמה מצויינת לחילופי דורות רוכבים. פלסינג'ר, רוכב צעיר אשר נלחם עם רוכבים וותיקים דוגמת מרטין, מלקולם סטיוארט ומרטין דבאלוס , רוכבים הרבה יותר מנוסים ממנו, ובכל זאת קיבלנו תצוגת תכלית של היכולת והפוטנציאל של הרוכב המוכשר הזה.

מי שהפסיד את האליפות הוא ג'רמי מרטין, שמקריב את מקומו בקרב על האליפות לטובת... ארון פלסינג'רץ עוד עונת סופרקרוס לא מוצלחת למרטין .. הצד השני של המטבע הוא העקביות המרשימה של סטיוארט, שלא איבד את הראש במרדף אחר הניצחון והצליח לסיים שני בלי בעיות מיוחדות וכאשר רוכב כה אימפולסיבי כמו סטיוארט מראה עיקביות, אנו יודעים שהוא מתמודד אמיתי על האליפות בלי קשר לזה שהוא גם מוביל את הטבלה.

תחושת הבטן היא שמרטין יעשה קאמבק אך את האליפות הזו קשה להאמין שהוא יקח ומצד שני שום דבר לא סגור עד שהגברת השמנה לא שרה לה.

450

קן רוקזן וריאן דאנג'י, שני השמות הכי גדולים באליפות מאז שריאן וילופוטו החליט לעזוב/לפרוש, ובכל זאת קיבלנו הצגה מרשימה ביותר לשני רוכבי על אשר נמצאים ליגה אחת מעל כולם. לאורך כל המרוץ דאנג'י ורוקזן נלחמו אחד בשני, אף אחד לא מוותר ולמרות שדאנג'י הוביל כמעט לאורך כל הדרך וניצח בסופו של דבר הניצחון המנטאלי צריך להיות של רוקזן.

רוקזן לא ויתר כמו שהוא עושה מדי פעם כאשר הוא רואה שהוא לא מצליח ולמרות שעשה לא מעט טעויות של לחץ, גם דאנג'י עשה כאלו מה שאמור להראות לרוקזן עד כמה דאנג'י נלחץ . למרות ההפסד לאלוף המכהן התחושה היתה ששניהם יריבים שקולים והניצחון היה יכול ללכת לכאן או לכאן.

לכולם ברור שאין פה באמת קרב על האליפות ושרוקזן מנסה לצבור מומנטום חיובי עד לסוף העונה בכדי שיוכל להתחיל את עונת המוטוקרוס כמו שצריך עם מומנטום של ניצחונות והאמת היא שעד עכשיו לא ראינו את דאנג'י פורש ממרוצים בכלל וגם זה חייב להגיע לפחות פעם אחת.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:08-24.