טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו ישראל, סבב 5 יוצא לדרך


   14-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכבים יגיעו הפעם לגבעת המורה לתחרות בסגנון היירסקרמבל, כשנשארו עוד שלושה סיבובים לסוף העונה

בסוף השבוע הקרוב ייצא לדרך סבב נוסף של ליגת האנדורו בישראל. הסבב החמישי יתקיים בגבעת המורה המיוערת שבעמק יזרעאל והוא יהיה בסגנון "היירסקרמבל" – כלומר מקסימום הקפות במסלול מסומן ובמסגרת זמן המוקצבת.

שלושה סבבים נותרו לסיום ובכל הקטגוריות התחרות עדיין פתוחה. בקטגוריה מקצועית E1 תומר שמש (ד.ל.ב-ק.ט.מ) מוביל את הטבלה עם 94 נקודות. מאחוריו במקום השני בר נוב (הסקוורנה-אבניר) עם 85 נקודות ובמקום השלישי גב סלע (ד.ל.ב-ק.ט.מ) עם 81 נקודות.

בקטגוריה מקצועית E2 נמרוד חמו (ד.ל.ב-ק.ט.מ) מוביל ביד רמה עם 100 נקודות ורצף של ארבעה ניצחונות. בן קבוצתו זיו כרמי ינסה לקרוא עליו תיגר עם 84 נקודות אליפות. ירון יעקובוביץ', גם הוא מקבוצת ד.ל.ב-ק.ט.מ, יצטרך להילחם על המקום השלישי.

בקטגוריה מקצועית E3 צחי בן גיגי (גאס-גאס) מוביל את טבלת האליפות עם 84 נקודות וללא ניצחון העונה. במקום השני, עם נקודה אחת פחות, נמצא מוש כהן (ליגל-TM) שפתח את העונה מצוין ונחלש מעט. אליקו אוחנה (מטרו) שחווה עונה לא יציבה ינסה לאתגר את שני הרוכבים עם פער של 20 נקודות מהם.

מרוץ האנדורו נחלק לחמש קטגוריות עיקריות – ג'וניורים, מתחילים, עממית, מקצועית וסניורים. את הסבב תפיק חברת "באחה ישראל" של נועם היימן, שמלווה את הליגה הזאת במשך שנים רבות. האירוע מתקיים בשיתוף פעולה מלא עם המועצה האזורית ופתוח לקהל הרחב. סבב זה הוא הרביעי מבין שבעה סבבים שיתקיימו העונה, כל סבב מלווה בניקוד וגביעים למנצחי המרוצים.

ליגות האנדורו מתבצעות במסגרת אליפות ישראל הרשמית בפיקוח ההתאחדות ותחת הרשות לנהיגה ספורטיבית.

לרישום למרוץ


צילום: תומר פדרתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:19-24.