טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב אנדורו ישראל: מזג אויר מושלם, רוכבים מופלאים


   03-04-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ הרביעי של העונה התאפיין באירוע נהדר, שגרם לכולם חשק לעוד. מי ניצח באיזור קטוגריה? כל התוצאות בפנים

הסבב הרביעי של אליפות ישראל באנדורו התקיים בסוף השבוע האחרון בגלבוע, ועשה לכל המעורבים בו חשק לעוד, וכמה שיותר. הרוכבים הגיעו בשעת בוקר מוקדמת (יחסית לשבת...) להר הגיבורים, כדי לסמן את קו האמצע של העונה המדהימה בליגת אליפות ישראל באנדורו 2016. המירוץ, שנערך במתכונת מרוצי ההירסקרמבל - (מקסימום הקפות במסלול מסומן), התאפיין במירוצים ברמה גבוהה, עם תוצאות צמודות. המסלול התקיים בשטח מיוער, והכל פשוט התחבר לאירוע נהדר.

עונת 2015/16 של ליגת האנדורו נפתחה בחודש דצמבר האחרון ובכל סבב פוקדים את האירוע כ-60 משתתפים. התוצאות נמדדו על ידי תנועה, מדידת זמנים.

המרוצים חולקו לחמש קטגוריות עיקריות - ג'וניורים, מתחילים, עממית, מקצועית וסניורים. את הסבב הפיקה חברת "באחה ישראל" של נועם היימן, שמלווה את הליגה הזאת במשך שנים רבות. זהו הסבב הרביעי מבין שבעה סבבים שיתקיימו העונה.

בקטגורייה המקצועית E1, זכה בר נוב, שהשלים 9 הקפות בזמן כולל של 02:00:44.381 שעות, כשאחריו תומר שמש (02:02:14.709 שעות), ודן מיה (02:09:46.709).

בקטגורייה המקצועית E2 ניצח נמרוד חמו, שהשלים 10 הקפות בזמן של 2:11:10.346 שעות, יונתן לוי סיים אחריו (2:13:50.762 שעות), זיו כרמי (2:01:27:973 שעות, 9 הקפות).

צילום: רונן טופלברג

ב-E3 ראינו את גיל קינן עושה עבודה יוצאת מן הכלל, כשרשם 9 הקפות בזמן של 2:09:43.077 שעות, אליקו אוחנה מיד אחריו עם 8 הקפות בזמן של 2:01:50.321 שעות, וצחי בן גיגי עם 8 הקפות בזמן של 2:06:00.171 שעות.

אצל הסניורים, עמית גול עלה על הפודיום בזמן של 1:36:12.637 שעות (6 הקפות), רונן מדיאל (1:37:43:691 שעות), ושלומי ברבי (1:38:08.691 שעות) סיימו אחריו.

בעממית C1 חגג רון קדשאי עוד ניצחון עם זמן של 1:34:33.183 שעות (6 הקפות), כשאחריו גל יעקב 1:40:26.659 שעות, ועומר עפרוני (1:45:26.659 שעות).

ב-C2 חגג רון חמדי את הניצחון 1:36:48.084 שעות (6 הקפות), כשעמית שטרן (1:36:39.616 שעות) וברק פולמקר (1:38:33.807 שעות), חולקים איתו את הפודיום.

ב-C3 ראינו את דוד דהאן (6 הקפות, 1:35:52.561 שעות), יוסי גוטמן (1:40:47.316 שעות) ושגב דן (1:46.05.951 שעות) מסיימים בסדר הזה.
בקטגוריית המתחילים זכה לאי זכור, כשאחריו צחי בני וסוף סלע

בקטגוריות הצעירות רשמו ניב הימן (סופר ג'וניור STOMP), אייל עפרוני (סופר ג'וניור), טל גולן (ג'וניור STOMP), שי אביגדור (ג'וניור מתחילים), וסוף סלע (ג'וניור מקצועית) את הנצחונות שלהם, שהם בוודאי יזכרו כאשר הקריירה שלהם תנסק כלפי מעלה.







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:23-24.