טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
המערב הפרוע


   31-03-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב הסופרקרוס חוזר לפעילות לאחר פגרה קצרה, כשהפעם נפגוש את כוכבי המערב במקום את אליפות המזרח

לאחר פגרה של שבועיים חוזרת אליפות הסופרקרוס כאשר גולת הכותרת היא חזרתה לפעילות של אליפות ה-250 מערב אשר חוזרת לפעילות במקום אליפות המזרח.

250

כל הקטע של אליפות מזרח ומערב יכול מאוד לבלבל לפעמים, הרי בסופו של דבר - מדובר בהחלטה שהגיעה עוד מימים עברו בו גם הקבוצות הגדולות יחסית לא היו ממומנות במיליונים והרעיון הוא להקל על הרוכבים מבחינה כלכלית של נסיעות, לינה, אוכל וכו', השאלה הנשאלת היא האם היום החלוקה לאזורי מזרח ומערב היא הכרחית מכיוון שבאליפות המוטוקרוס האמריקאית אין חלוקה של מזרח ומערב.

בכל אופן, הגענו לרגע בו הכל יכול להיות מוכרע. קופר ווב מול ג'ואי סאבטג'י ואולי גם מול כריסטיאן קרייג, אם יצליח לעמוד בקצב של שני מובילי הטבלה. העונה הזו היתה מלאת תהפוכות, כאשר הרוכב שנראה הכי טוב בהתחלה היה ווב אך בשלב מסויים, לאחר שלושה ניצחונות רצופים בתחילת העונה הוא התחיל להיקלע לקשיים. פעם אחת האופנוע שבק חיים, ובפעמים האחרות ווב נלחץ, טעה, ושילם על הטעויות האלו ברמה כזו שהוא איבד את ההובלה באליפות לטובתו של סאבטג'י.

בימאהה עשו קצת חושבים והצליחו להחזיר את ווב למסלול הנכון וכרגע ווב מוביל את האליפות בלא פחות מ-11 נק' על פני סאבטג'י. תוסיפו עוד חמש בכדי להגיע אל קרייג, הסיכויים הולכים עם ווב לגבי האליפות הזו. אך לעולם אין לדעת איך שאר הרוכבים הכינו את עצמם לישורת האחרונה של העונה, ואם ווב , סאבטג'י וקרייג אנו יודעים שהקרבות הולכים להיות ארוכים ומרים.

450

את עונת 2016 אנו נזכור כעונתו הגדולה ביותר של ריאן דאנג'י. חשבנו שראינו אותו במיטבו בשנת 2015 בה לקח גם את אליפות הסופרקרוס וגם את אליפות המוטוקרוס, אך השנה דאנג'י נמצא בליגה משל עצמו כמעט בכל פרמטר אפשרי, אם זה מספר ניצחונות לעומת שאר הרוכבים, אם זה פודיומים (27 רצופים!) ואם זה מבחינת איך שהוא רואה את עצמו וההבנה שלו עם עצמו, כשהוא הרוכב הטוב ביותר על המסלול וכאשר רוכב מגיע לרמה הזו שבה הוא יודע שהוא הכי טוב אז לרוב קשה להדיח אותו.

למען האמת, אם קן רוקזן וסוזוקי רוצים לעשות משהו בעניין דאנג'י, אז הם צריכים למהר מכיוון שהפער בין דאנג'י לבין רוקזן עומד על 39 נקודות. מרוץ וחצי הפרש של נקודות אומר שלפחות מרוץ אחד דאנג'י יכול לשבת בבית ולא לדאוג שיעקפו אותו בדרוג האליפות. מי שמראה יכולות גבוהות ועקביות בחודש וקצת האחרונים הוא בן קבוצתו של דאנג'י, מרווין מוסקין, אשר מצליח פעם אחר פעם להראות שהוא לא עוד איזה רוקי טירון, אלא רוכב עקבי שלוקח פודיום אחר פודיום ולמען האמת יש לו כבר ארבעה פודיומים ברצף.

השלב הבא הוא ניצחון ומכאן תגיע הבעיה של דאנג'י עד לסוף העונה. מבחינת קרבות על הניצחון, מוסקין לא יכול לזכות באליפות השנה. שאר הרוכבים די מאכזבים העונה, ואפילו אילי טומאק וג'ייסון אנדרסון, שהיו אמורים להילחם על האליפות השנה פשוט לא מספקים תוצאות עקביות. נקווה שחלקה האחרון של העונה יהיה מוצלח יותר עבורם וייתן לנו אקשן עד לסוף העונה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:03-24.