טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
כובשים את אמריקה: ליגת הרד בול GRC חושפת את ההפתעות לעונת 2016


   31-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לעונה השישית שלהם, ברד בול גלובל ראלי קרוס הולכים בענק, עם מסלולים מיוחדים ומירוץ סיום כפול בלוס אנג'לס

ברד בול גלובל ראלי קרוס הולכים לקחת את הספורט המוטורי לשיאים חדשים השנה, ויחזרו להתחרות במקומות האהובים על האוהדים וגם במקומות חדשים. כך נחשף בלוח הזמנים של העונה, שהוצג בלוס אנג'לס. 12 המירוצים יתקיימו החל ממאי הקרוב עד אוקטובר, וישודרו שוב ברשת NBC.

"אנו גאים לחשוף שוב לוח זמנים ייחודי לעונת הרד בול גלובל ראלי קרוס הקרובה", אמר מנהל רד בול GRC קולין דין. "אנו שמחים מאוד להביא את המותג שלנו לשלושה מקומות חדשים, וגם לחזור למקומות האהובים, כמו סיאטל. אנו בטוחים שהמירוצים השנה ירימו שוב את הרף, ויביאו רגעים מרגשים".

לשנה השישית שלהם, ברד בול GRC מכינים מסלולי כביש ושטח, כמו גם מקפצה של יותר מ-20 מטר בכל סיבוב. חצרות ליד כל מירוץ יאפשרו לאוהדים להתקרב לנהגים ולמכוניות.

בעונות האחרונות התקיימו מירוצים במקומות עירוניים, כולל וושינגטון DC ו-לוס אנג'לס, כמו גם את המירוץ הראשון אי פעם שנערך בבסיס צבאי פעיל. העונה תחל באירוע פתיחה כפול בפיניקס, ב-21 וב-22 במאי. עוד שלושה מירוצים ייערכו בהמשך העונה, שתסתיים במירוץ כפול בלוס אנג'ס ב-9 באוקטובר.

מידע נוסף על עונת הרד בול GRC 2016, כולל פרטי המיקום ודרך רכישת כרטיסים, יפורסמו בשבועות הקרובים באתר: .www.redbullglobalrallycross.coתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:58-24.