טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
צוברים תאוצה: הסופרקרוס מגיעה לסבב הרביעי - צפו בקרב הגדול בין ווב לקרייג


   28-01-2016, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות האמריקאית מגיעה בסוף השבוע לאוקלנד, ואיתה גם הרעב של כל צמרת הרוכבים לנצח את שני המובילים. טל דשא עם כל העדכונים והתחזיות

אליפות הסופרקרוס האמריקאית ממשיכה לצבור תאוצה ומגיעה בסוף השבוע הקרוב לאוקלנד, לקראת הסבב הרביעי באליפות, ואיתה גם הרעב של כל צמרת הרוכבים לנצח את שני מובילי הטבלה בשתי הקטגוריות.


450

בקטגורית ה-450 יש לנו את ריאן דאנג'י, צ'אד ריד וג'ייסון אנדרסון שסוגרים את השלישיה הראשונה באליפות ולא סתם. אנדרסון ניצח את המרוץ הראשון של העונה , ריד עצמו מסיים כבר פעמיים במקום השני מתוך שלושה מרוצים, וריאן דאנג'י - אותו יהיה קשה לעצור עם 3 פודיומים מתוך 3 מרוצים, כולל 2 ניצחונות מתוך אותם שלושת המרוצים.

דאנג'י עושה את מה שהוא יודע הכי טוב, וזה להיות עקבי, אך לא כאן מתחילה ונגמרת האליפות. צריך לשים לב לפתיחת העונה הקשה של קן רוקזן ואילי טומאק וכמו כן גם לפתיחה הטובה אך בעייתית של קול סילי לעונה. שלושת הרוכבים הללו עוד ינצחו העונה ועוד יחזרו לעצמם.

במקרה של קן רוקזן ואילי טומאק, הם עדיין מועמדים לזכייה באליפות ובסוף השבוע הקרוב הם צריכים להתחיל להפעיל לחץ על ריאן דאנג'י, מכיוון שלאחר שלושה מרוצים לדאנג'י יש כבר לא פחות מ-17 נקודות הפרש לטובתו על פני קול סילי, שמקדים את טומאק ורוקזן באליפות.

אשר מגיעים לרוקזן, ההפרש כבר עומד על עשרים ואחת נקודות, הפרש עצום לשלושה מרוצים שעברו מתחילת העונה. בסוף השבוע הקרוב משהו בכיוון של שלושת הרוכבים הנ"ל חייב להשתנות, אם הם רוצים להקל על החיים שלהם בהמשך העונה.

250


כאן כבר הכל ברור, יש רוכב אחד שמנצח וכל השאר הם רק תפאורה, או שאולי לא? אין ספק שאני בעדו של קופר ווב, אך בכל זאת, ולמרות עוד נצחון משכנע ביותר, כריסטיאן קרייג הוא הרוכב שצריך לשים לב אליו בעתיד.

מי שראה את המרוץ אולי זוכר שהשדרנים דיברו על כך שמנהל קבוצת גייקו הונדה, מייק לרוקו האגדי (ומי שלא מכיר חייב להשלים את החור בהשכלה), אמר שלפי דעתו הכישרון הגדול ביותר בקטגוריה הזו באליפות המערב הוא כריסטיאן קרייג.

ראינו את קרייג נלחם כמו אריה אל מול קופר ווב, ולמעשה הוא היחיד שהצליח להילחם כך עם רוכב ימאהה העונה. כך שאת החותמת על היותו של קרייג אחד הרוכבים בעלי הפוטנציאל לקחת נצחון העונה, קיבלנו.

אין מה לצפות מקרייג להילחם על האליפות, את האליפות הזו יקח ווב אלא אם כן יפצע או משהו כזה, אך את ההשתפשפות הכה חשובה אל מול רוכבי על, קרייג מקבל. למי שלא זוכר, הנה סרטון של קרייג וקופר ווב במאבק על ההובלה במרוץ. תבלו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:50-24.