טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס 2016: ווב מוכיח שהוא עשוי מחומר של אלופים


   25-01-2016, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הטירוף חוגג: הסיבוב השלישי של האליפות באנהיים השני העונה היה מתוח, אבל ווב ודאנג'י הוכיחו שהם בליגה משל עצמם. טל דשא עם כל העדכונים החמים והתחזיות

את הטרוף של אנהיים אף אחד לא יכול לעצור, ואת הנצחון של אנדרסון במרוץ הראשון שנערך העונה באנהיים כולם זוכרים. לכן, כאשר אנו מגיעים לאנהיים השני של העונה, הטירוף חוגג וכולם רוצים לראות את אנדרסון, ריד ודאנג'י נלחמים על הנצחון. הטרוף של "אנהיים 2" מתחיל עכשיו.

250

אפשר להרגיש את המתח באוויר בזמן שהרוכבים מחכים לזינוק, כולם רוצים לנצח את קופר ווב ולא משנה איך, העיקר לבלום את המומנטום המטורף בו הוא נמצא כרגע. זינוק מושלם של ג'יימס דקוייטיס כאשר כריסטיאן קרייג שני וג'ואי סאבטג'י שלישי והפעם גם ווב מזנק בצורה סבירה וממוקם תשיעי.

דקוייטיס מיד נושר אחורה וסאבטג'י לוקח את ההובלה, אך קרייג מיד עוקף את סאבטג'י בזמן שגם אלכס מרטין מצליח להתברג למקום השלישי. אך הם צריכים לפתוח פער על שאר המתחרים, מכיוון שווב כבר חמישי מאחורי אוזבורן, שבעצמו עוקף את אלכס מרטין ומשאיר את מרטין להתמודד מול ווב, שעובר אותו בלי שום בעיה.

כעבור הקפה ווב כבר עוקף גם את אוזבורן ואנחנו רק בהקפה הרביעית, איזה טרוף. מוביל המרוץ, קרייג נראה מעולה אך הוא צריך להקפיד לשמור את סאבטג'י מאחוריו עד שסאבטג'י מתרסק, כאשר הוא מאבד את האופנוע בבאמפים ובמזל לא נדרס על ידי ווב שעולה למקום השני ומשדרג את אוזבורן למקום השלישי.

ווב צמוד לקרייג ולמרות שקרייג נראה מעולה ווב נראה הרבה יותר משוחרר וזורם עם האופנוע והוא עוקף את קרייג, שמיד מחזיר עקיפה באגרסיביות ושומר על ווב במקום השני. ווב מנסה שוב לעקוף וקרייג לא נותן לו ומצליח לבלום את ווב במקום ולהישאר בהובלה.

ווב מנסה שוב לעקוף ושוב קרייג מצליח לבלום את ווב , עוד נסיון עקיפה וקרייג עושה זאת שוב. ווב לא מוותר ומנסה שוב לעקוף ושוב קרייג מחזיר לו עקיפה, וכך זה נמשך עד שווב מצליח לעקוף ולעבור את קרייג, איזה קרב מדהים ורכיבה מרשימה מצידו של קרייג וגם של ווב שלא נכנע לשדים בראש, ועקף בצורה טובה יותר בסופו של דבר.

אוזבורן גם הוא עוקף את קרייג שנראה כמי שהרוח יצאה לו מהמפרשים. 3 הקפות לסיום ווב פותח כבר פער של 4.2 שניות על אוזבורן בזמן שבמקום החמישי נמצא לו סאבטג'י שהצליח להתאושש מעולה מההתרסקות וצמוד לדקוייטיס.

הקפה אחרונה וסאבטג'י מנסה לעקוף את דקוייטיס בכל כוחו, וגם מצליח לאחר שדקוייטיס טועה בבאמפים. קופר ווב מנצח בפעם השלישית ברציפות, במקום השני זאק אוזבורן ובמקום השלישי כריסטיאן קרייג - לפני סאבטג'י במקום הרביעי.

הטירוף חוגג בסופרקרוס 2016

450


אנהיים שתיים, המתח באוויר , השערים נופלים ודייבי מילספס לוקח את ההולשוט כאשר דאנג'י שני וריד שלישי על הזנב של דאנג'י. מילספס נראה טוב הערב וסוף סוף רואים אותו נלחם קצת על ההובלה ומצליח לייצר פער של שניה אחת מדאנג'י כאשר ריד עדיין שלישי , פייק רביעי וג'ייק וויימר חמישי.

אך הדבר המדהים הוא שדווקא המזנקים הטובים באליפות לא מצליחים להרשים עד כה העונה, מזנקים דוגמת קן רוקזן שממוקם 8, טרי כנארד שיודע לזנק יפה מאוד וכרגע במקום השביעי, גם טומאק ואנדרסון לא מצליחים לזנק טוב וממוקמים תשיעי ועשירי.

הקפה שלישית ודאנג'י עדיין לא עוקף את מילספס, בזמן שריד לא עומד בקצב. דאנג'י נכנס בפנימי של מילספס ומנסה לעקוף אך מילספס מגיב מיידית וחוזר להוביל לעוד שני פניות, כאשר דאנג'י מחליט שנגמר הסיפור, והוא עוקף את מילספס.

ריד מוצא את ה"זון" שלו מחדש ומצמצם על מילספס. בינתיים, המובילים טומאק ורוקזן מעלים הילוך ונמצאים במקומות 6 ושבע בהתאמה אך לא להרבה זמן, מכיוון שווימר נעקף על ידי טומאק שעולה למקום החמישי, ושם את צלב המטרה על גבו של פייק.

פייק מצידו נראה שמתקרב לריד, שמבצע עקיפה מעולה על מילספס ועוקף אותו. טומאק עוקף את פייק ומייד מצמצם גם על מילספס ועוקף אותו ללא עיכובים מיותרים ובלי שום בעיה. רוקזן גם הוא מצמצם ממילספס, לאחר שעקף את פייק, אך לרוקזן יש גם את אנדרסון על הזנב שלו עם 10 הקפות עד לסיום המרוץ.

רוקזן מתקשה לעבור את מילספס, ובהקפה ה-11, לאחר אין ספור נסיונות הוא מצליח להשלים עקיפה, וצריך להתחיל לצמצם על טומאק וריד. טומאק צמוד לריד שנראה מעולה. טרי כנראה מסיים את הסיפור להערב והעונה הזו עד כה נראית כמו עונה סיוט עבור הרוכב הג'ינג'י האהוב על ידי כולם.

6 הקפות לסיום וריד מצליח לנער מעליו את טומאק. 4 הקפות לסיום המרוץ ונראה שרוקזן צימצם את כל הפער שהיה לטומאק והוא רוצה את המקום השלישי במרוץ. אך טומאק מצידו מגביר את הקצב ומצמצם שוב פעם את כל הפער שהיה לריד במקום השני, בזמן שדאנג'י מוביל את המרוץ בלי שום לחץ.

עוד מרוץ מושלם לארסנל של דאנג'. טומאק רודף ונושם על עורפו של ריד ונראה היה שהוא יכול לעקוף אותו, אך טומאק מתרסק וריד מקבל את המקום השני שלו בפעם השניה ברציפות, בזמן שדאנג'י מנצח ורוקזן מסיים במקום השלישי.

את המרוצים שנערכו בסבב הנוכחי אפשר לסכם שצורה מאוד פשוטה, אם לא יקרה משהו חריג העונה אז קופר ווב וריאן דאנג'י הולכים לעשות בית ספר לכל שאר הרוכבים, ואם חשבנו שרוקזן וטומאק הם הרוכבים עם הסיכוי הטוב ביותר להילחם על האליפות אל מול דאנג'י, אז טעינו ובגדול. מכיוון שדווקא אנדרסון וריד הם הרוכבים העקביים ביותר עד כה, חוץ ממיסטר דיזל (הכינוי של דאנג'י).

וכמו תמיד, טבלת האליפות לא משקרת ומראה בדיוק מי הכי עקבי בתוצאות שלו. הבעיה הגדולה היא אליפות ה-250, מכיוון שקופר ווב פשוט לועס ויורק את כל המתחרים שלו, הוא רוכב בליגה משל עצמו.

למרות שהוא צריך לעבוד קשה לשפר את הזינוקים שלו, וכאשר אלו ישתפרו בכלל לאף אחד לא יהיה סיכוי, וכאן כבר אפשר להמר בצורה מושכלת שווב לא יפסיד השנה את האליפות, ולמעשה יקח אליפות שנייה ברציפות. זה החומר ממנו עשויים אלופים. רק שלא יפצע ויהרוס כזו עונה חלומית, שכל רוכב שואף אליה.

תוצאות:

450

1. ריאן דאנג'י
2. צ'אד ריד
3. קן רוקזן
4. אילי טומאק
5. ג'ייסון אנדרסון
6. קול סילי
7. דייבי מילספס
8. ג'סטין ברייטון
9. מרווין מוסקין
10. ג'ייק וויימר


250

1. קופר ווב
2. זאק אוזבורן
3. כריסטיאן קרייג
4. ג'ואי סאבטג'י
5. ג'יימס דקוייטיס
6. ג'ורדן סמית'
7. קייל קונינגהאם
8. קולט ניקולאס
9. מיטשל אולדנברג
10. קייל פיטרס

אליפות לאחר 3 סבבים:


450

1. ריאן דאנג'י- (ק.ט.מ.) 72נק'
2. צ'אד ריד- (ימאהה) 59נק'
3. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 57נק'
4. קול סילי –(הונדה) 55נק'
5. אילי טומאק –(קאוואסאקי) 54נק'

250


1. קופר ווב- (ימאהה) 75נק'
2. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 57נק'
3. ג'ואי סאבטג'י- (קאוואסאקי) 53נק'
4. ג'ורדן סמית'- (הונדה) 51נק'
5. ג'ימי דקוייטיס- (הונדה) 47נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:26-24.