טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב 2 של אליפות ישראל באנדורו הבטיח וקיים בגדול


   24-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

כל הדרך עד שיוכרז האלוף: המירוץ השני בליגה המשיך את הסדרה שמרתקת את חובבי הענף בארץ. המנצחים בפנים

סבב מס' 2 של אליפות ישראל בליגת האנדורו יצא לדרך בשבת האחרונה והמשיך את סדרת המירוצים של הליגה, שירתקו את חובבי הענף עד שיוכרז האלוף לשנת 2016.

ואיך היה המירוץ הראשון בליגה?

בסך הכל מדובר על שבעה מירוצים נושאי ניקוד, שנערכים באישור התאחדות הספורט המוטורי בישראל. לאורך כל השנה תלווה אותנו התחרות, עד שתסתיים בבית קשת ב-4.6 שם יוכתרו האלופים בקטגוריות השונות.

במסגרת הקטגורייה המקצועית (E1) ניצח תומר שמש, שסיים 11 הקפות בזמן כולל של 02:08:39, וגם ביצע את ההקפה המהירה ביותר. במקום השני הגיע בר נוב, שביצע 11 הקפות בזמן כולל של 02:08:40. את המקום השלישי לקח יואב שפירא, שביצע 11 הקפות ב-02:10:32.

במקצועית (E2) לקח נמרוד חמו את הניצחון עם 11 הקפות בזמן כולל של 02:02:07 שעות, כשהוא מקדים ב-2:13 שניות את זיו כרמי, שסיים שני וביצע 11 הקפות ב-02:04:21. יונתן לוי סיים שלישי עם 11 הקפות ב-02:08:32.

בקטגורייה המקצועית האחרונה (E3), זכה אליקו אוחנה שביצע 10 הקפות ב-02:09:16 וגם רשם את ההקפה המהירה ביותר עם תוצאה של 12:22.042. מוש כהן סיים שני עם 10 הקפות ב-02:12:09. צחי בן גיגי הגיע שלישי עם 9 הקפות ב-02:06:08.

בקטגוריית הסניורים רשם רונן מדיאל 7 הקפות אותן סיים ב-01:39:48. ברק דודאי הגיע שני לאחר שביצע 7 הקפות בזמן של 01:43:07. אריה ברנשטיין הגיע שלישי עם 6 הקפות ב-01:37:30.

בקטגורייה העממית (C1) ניצח נועם דדון עם 7 הקפות בזמן של 01:36:41. גל יעקב הגיע שני עם 7 הקפות ב-01:39:10. למקום השלישי הגיע יעקב דדיה עם 7 הקפות בזמן של 01:41:03.

בקטגורייה העממית (C2) הגיע עדי וכלר ראשון עם 01:38:56 (7 הקפות). דור דדון סיים שני עם 01:39:14 (7 הקפות). דוד וקנין הגיע למקום השלישי עם זמן כולל של 01:31:48 (6 הקפות).

בקטגוריית העממית (C3) ניצח ירון גולשטיין שעשה 7 הקפות בזמן כולל של 01:41:09. יוסי גוטמן סיים שני לאחר שעשה 7 הקפות בזמן של 01:42:43. למקום השלישי הגיע יריב חזיז, שהסתפק בזמן של 01:43:17 (7 סיבובים).

בקטגוריית המתחילים ניצח בועז שפירא שעשה 4 סיבובים בזמן של 01:07:24. סוף סלע סיים שני, עם 4 הקפות בזמן של 01:07:52. שלישי סיים דניס פרלמן עם זמן של 01:03:36 (3 הקפות).

סוף סלע גם ניצח בקטגוריית הג'וניור, עם זמן של 01:02:49 (13 הקפות). רז עידן ניצח בקטגוריית הג'וניור מתחילים עם 8 הקפות בזמן של 50:44. בסופר ג'וניור ניצח אור זרקו עם 50:54 (6 הקפות).

לכל התוצאות המלאות

המרוץ שלישי - אשדוד - 27.2.2016

מרוץ רביעי - בקעת הירדן - 19.3.2016

מרוץ חמישי - נעורה - 16.4.2016

מרוץ שישי - גלבוע - 14.5.2016

מרוץ שביעי - בית קשת - 04.06.2016

לרישום למרוץ

לאירועים נוספים אתם מוזמנים להתעדכן בלוח האירועים באתר







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:12-24.