טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מבעירים מנועים: סופרקרוס 2016 מגיעה לעוד רגע שיא, מי יכול לעצור את ווב?


   21-01-2016, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות מגיעה לסבב השלישי לעונת 2016 אשר יערך, שוב, באנהיים בפעם השנייה העונה. טל דשא מביא לכם את כל העדכונים החמים והתחזיות

נהניתם עד עכשיו? מירוץ הסופרקרוס הוא העלית של מירוצי האופנועים בעולם, ומתקיים בתוך האצטדיונים הטובים ביותר בעולם. ועכשיו, אליפות הסופרקרוס מגיעה לסבב השלישי לעונת 2016. הנה כל העדכונים החמים והתחזיות.

450

דווקא כאן נתחיל עם עדכון קל. לאחר המרוץ שנערך בשבת האחרונה בסאן דייגו הוחלט כי ג'ייסון אנדרסון, שסיים שלישי במרוץ יקבל עונש של הורדה בשני מקומות בסיום המרוץ. כאמור, החלטה שהתקבלה לאחר סיומו של המרוץ, בעקבות קפיצה של אנדרסון בזמן שדגל ה"צלב אדום" היה מונף.

מה שאומר שסילי מסיים את המרוץ במקום השלישי, אילי טומאק רביעי ואנדרסון חמישי, מה שעוזר לדאנג'י לקבל עוד קצת מרווח נשימה בינו לבין אנדרסון, וכעת הפער ביניהם עומד על 6 נק' כאשר במקום השלישי ניצב לו קול סילי - נקודה אחת בלבד לפני צ'אד ריד המרשים.

אין ספק שההגעה מחדש לאנהיים בסופ"ש הקרוב מביאה עימה תקווה של אנדרסון לשחזור של הנצחון המרשים בפתיחת העונה, אך גם שאר הרוכבים המובילים שהתקשו עד כה אל מול אנדרסון ודאנג'י ירצו להראות את כוחם, ונראה שהרוכב הכי רעב הוא דווקא הרוכב הכי מעוטר ומנוסה , צ'אד ריד.

המעבר של ריד לימאהה מספק לא מעט כותרות ונראה שריד נמצא במקום שטוב לו, כעת כשאין לו קבוצת מרוצים להריץ ולמעשה הוא נותן ביצועים טובים יותר מאשר ג'סטין בארשה שרוכב על אותו האופנוע . את ריאן דאנג'י שום דבר לא הולך לעניין , לא ריד ולא אנדרסון. הוא מגיע מפוקס וחד העונה וכעת עם נצחון ומומנטום מצויין שצבר יהיה קשה לעצור אותו, אלא אם כן האלוף יעשה טעות.

אל שלושת המובילים של האליפות יצטרפו כמובן קול סילי, אילי טומאק, קן רוקזן שצריך להתחיל לתקן את העונה מכיוון שהוא מפגר אחרי דאנג'י כבר בלא פחות מ-16 נקודות די רציניות, וכמובן שגם טרי כנארד תמיד נמצא בסיפור הנצחונות כל עוד הוא לא פצוע.

250

כאן מדובר בהצגה של איש אחד שמביא את האקשן, ומנצח לאחר מאבקים, והאיש הזה הוא קופר ווב. פשוט לא יאמן איך ווב תמיד פותח גרוע ומצליח להתקדם קדימה עד לעמדת ניצחון, תוך כדי שהוא פשוט עוקף בקלילות כל רוכב שמגיע מולו, כאילו מדובר במשחק מחשב. וזה לא מצחיק מכיוון שהשליטה שלו באליפות באה לו כל כך טבעית, הוא לא מתרגש מנפילות ומפתיחות לא טובות.

למה, אתם שואלים? מכיוון שהוא כל כך הרבה יותר מהיר משאר הרוכבים על המסלול. ובכל זאת ישנם שני רוכבים אשר יכולים לפי דעתי לקחת ממנו את הנצחון במוצאי שבת הקרובה, גו'אי סאבטג'י וזאק אוזבורן. סאבטג'י רוכב מנוסה ונראה שהעונה הוא כן מהיר מספיק בכדי לקחת ניצחון, אם יפתח כמו שצריך וייצר פער בינו לבין ווב, שנוהג לפתוח לא טוב.

כאשר אוזבורן גם הוא רוכב מספיק מהיר בכדי לדהור קדימה ולברוח לווב, אך לשני הרוכבים הללו יש מגרעה אחת, והיא חוסר עקביות או יותר נכון, איבוד הפוקוס מדי פעם תוך כדי המרוץ. מה שגורם להם או ליפול או לטעות וכך לאבד פוקוס.

ברגע שיפטרו מהבעיה הזאת, קופר ווב עלול למצוא עצמו בפוזיציה שבה הוא צריך לפתוח יותר טוב בכל פעם מחדש, אך הסיכוי ששני המתחרים העיקריים של ווב יצליחו לעשות זאת בכל מרוץ מחדש הוא אפסי, וגם ככה לרוכבים כמו ווב יש תמיד דרך להתעלות על כל רוכב שקורא עליהם תיגר, בטח כאשר אתה האלוף היוצא ובשני המרוצים הראשונים של העונה אתה מוצא עצמך מנצח.
.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:40-24.