טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
יהיה קרנבל: הטירוף של הרד בול רומניאקס מגיע לברזיל


   21-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ספורט האנדורו אקסטרים לא מפסיק לצמוח: אירוע חדש של רד בול מגיע לדרום אמריקה. כל תותחי הרכיבה יגיעו לבלו הוריזונטה, בארבעה ימים של אתגרי רכיבה גדולים

כאשר הרד בול רומניאקס הושק בשנת 2004, זה היה אירוע קטן שאורגן על ידי חברים ובני משפחה נלהבים. ההכנות הושלמו בתוך כמה שבועות והרוכבים לא ידעו למה הם הכניסו את עצמם.

באותו זמן, צמד המילים: אנדורו אקסטרים לא אמר כלום לאף אחד, ולא היה מקושר אצל אף אחד לסוג מיוחד של הספורט המוטורי. היום, אחרי שהתקיים בפעם ה-12 ב-2015, הרד בול רומניאקס הפך אגדה והביקוש העולמי למרוצי האקסטרים של אנדורו הוא ענקי.

כשהוא מובל על ידי הביקוש הגובר והמחויבות להגדיל את ספורט האנדורו אקסטרים, המייסד של הרד בול רומניאקס והג'נרל מנג'ר מרטין פריינדימטס ייסד בהצלחה את האירוע השני שלו, ה-"Red Bull Sea to Sky” בטורקיה ב-2011 - תמיד תהה האם הביקוש העצום ימשיך.

לאורך זמן, זה נהיה ברור שיש הרבה יותר פוטנציאל לספורט המתעצם של האקסטרים, ומרטין החל לדון על דרום אמריקה עם השותפה הוותיקה ונותנת החסות העיקרית רד בול. כשהבינו שכמה מהמעריצים והרוכבים הנלהבים ביותר מגיעים כל הדרך מדרום אמריקה, ובעיקר ברזיל, צוות הפרויקט החל לשקול את ברזיל כמיקום חדש למירוץ.

הם המשיכו לעבוד על הקונספט כל הדרך עד 2015, והתוצאה: השילוב המנצח של רד בול ופריינדימטס הביא ל-“Red Bull Minas Riders”.

צוות הפרויקט המשיך והניח יסודות לצמיחה נוספת של הספורט: הם יצרו את “Red Bull Hard Enduro Series”, סדרת אירועים חדשה שתבטיח איכות וצמיחה מתמדת לספורט, בזמן שהרוכבים יכולים להתחרות בקלות יותר ולהשוות את התוצאות שלהם.

אירוע הפתיחה של ה- Red Bull Hard Enduro ב-2016 הוא ה"Re d Bull Minas Riders". האירוע יתקיים ב17-20 באפריל, 2016. המיקום: בלו הוריזונטה, ברזיל, המארח את הסיבוב הרביעי של אליפות הסופר אנדרו .

המירוץ לא רק ייהנה ייהנה מהניסיון של הרד בול רומניאקס, אלא גם יאמץ את הרעיון של האירוע כולו: ארבעה ימים מלאי מאמץ, עם אתגרי רכיבה גדולים: הבדלי גובה גדולים, מעברי-מים, שבילים וסלעים חלקלקים ושבילים אינסופיים, תלולים במעלה ההרים.

כדי לגרום לכל זה לקרות, מרטין בילה חודשים באיתור מקום למירוץ, והשקיע בסקאוטינג. רוב התותחים של האקסטרים הביעו עניין רב בהשתתפות: יותר מ-100 רוכבים כבר נרשמו, כולל ג'וני ווקר, גרהאם ג'רוויס, ווד יאנג ואלפרדו גומז.

ג'וני ווקר כבר מכיר את הבלו הוריזונטה, כשהתחרה שם באליפות העולם - הסופר אנדרו. "הייתי כאן כמה פעמים, עד כה רק למירוץ מקורה,. תמיד חשבתי שהמקום הזה יהיה מושלם לתחרות בחוץ. אני ממש נרגש להתחרות שם".

כדי להבטיח את האיכות, הרוכבים יתחרו בשלוש רמות שונות: כסף, זהב וארד. והמירוץ במסלול יהיה מסומן לחלוטין, כמו במירוץ האם - הרד בול רומניאקס. ניווט GPS ישמש כתמיכה וגיבוי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:06-24.